واکنش تهران به اقدامات آمریکا که از تحریم های جدید علیه ایران خبر داد

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اعلام برخی تحریم‌های یکجانبه جدید آمریکا علیه تجارت با کشورمان، تصریح کرد: تمایل کاخ سفید به تحریم و استفاده ابزاری از آن، نشان‌دهنده نظام سلطه آمریکا و تغییر دولت‌ها در این زمینه است. کشور هیچ تفاوتی در رویکرد خود قائل نیست.

واکنش تهران به اقدامات آمریکا که از تحریم های جدید علیه ایران خبر داد

من گزارش میدم اعتدالناصر کنعانی در این خصوص افزود: مقامات دولت بایدن بارها سیاست فشار حداکثری ترامپ را سیاستی شکست خورده و بی نتیجه خوانده اند، اما در عمل این سیاست شکست خورده را ادامه داده و حتی گسترش داده اند تا جایی که حتی در روند تلاش فعلی، نمی‌توان این اقدام بی‌ثمر و مخرب را از از سرگیری مذاکرات برای بازگشت به توافق باز داشت.

کنعانی در ادامه تاکید کرد: اولاً جمهوری اسلامی ایران به اصرار کاخ سفید بر ادامه تحریم ها پاسخ قاطع، قاطع و فوری نشان خواهد داد و ثانیاً تمام اقدامات لازم را برای خنثی سازی آثار منفی احتمالی این گونه تحریم ها بر تجارت و اقتصاد کشور کار خواهد کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه در نهایت تصریح کرد: این تحریم ها دقیقاً همزمان با شرایطی که مردم ایران بر اثر سیل متحمل خسارات جانی و مالی زیادی شدند، ماهیت متقلبانه و ابراز تسلیت ویژه آمریکا را به خوبی آشکار کرد. نماینده ایران

  حقایق شگفت انگیز در مورد یک درخت سخنگو - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید