واکنش تند لواندوفسکی به جدایی اش از بایرن مونیخ

1089665 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا، روبرت لواندوفسکی، ستاره سابق بایرن مونیخ از غول آلمانی به خاطر نحوه انتقالش به بارسلونا در تابستان امسال انتقاد کرد و مهاجم لهستانی شایعات حضور ارلینگ هالند در آلیانتس آرنا را تکذیب کرد.

به گفته مهاجم بارسلونا، بایرن مونیخ در مورد شرایط جدایی او ادعاهای “بیهوده” داشته است و این بازیکن به شدت این ادعاها را به چالش کشیده و آنها را دروغ خوانده است. لواندوفسکی 33 ساله با انتقالی 50 میلیون یورویی به بارسا پیوست تا به حضور 8 ساله خود در آلیانز آرنا پایان دهد و این موضوع باعث انتقاد از او و باشگاه جدیدش از سوی قهرمان بوندس لیگا شده است.

لواندوفسکی در پاسخ به سوالی در مورد گزارش هایی مبنی بر ارتباط ستاره نروژی با بایرن مونیخ، او را به دنبال باشگاهی جدید ترغیب کرده است، لواندوفسکی به ESPN گفت: جدایی من ربطی به ارلینگ هلند نداشت. من آدمی هستم که حقیقت را مهم‌تر می‌دانم، حتی اگر چیزی برایم خوب نباشد. من نمی خواهم در مورد اینکه دقیقا چه اتفاقی افتاده است صحبت کنم. اما اگر سوال این است که آیا تصمیم برای انتقال به دلیل ناراحتی او از انتقال احتمالی هالند بوده است، اگر او به بایرن مونیخ می‌پیوندد مشکلی نمی‌بینم، اما بعضی‌ها حقیقت را به من نمی‌گویند، آنها چیز دیگری می‌گویند.

وی ادامه داد: برای من همیشه روشن و صادق بودن مهم بوده و شاید برای برخی افراد مهم بوده است. می دانم که ورزشگاه شخصاً برای من کار نمی کند، اما ظاهر و احساس خوبی دارم. شاید زمان خوبی برای ترک بایرن مونیخ و پیوستن به بارسلونا بود. من رابطه خوبی با هم تیمی هایم، با کادر مربیگری و مربی داشتم و اینها همه چیزهایی هستند که دلم برایشان تنگ خواهد شد، زیرا روزهای خوبی را در آنجا سپری کردم. اما بالاخره این فصل به پایان رسید و من در حال باز کردن یک فصل جدید در زندگی و یک فصل جدید در حرفه ام هستم.

  آخرین آمار کرونا و واکسیناسیون در جهان 6 آذر 1400/7297 فوتی و 590 هزار عفونت جدید

مهاجم بارسلونا گفت: احساس می کنم در موقعیت مناسب و در جای مناسب هستم. بنابراین تمام اتفاقاتی که در چند هفته گذشته قبل از ترک بایرن مونیخ افتاد، البته با سیاست زیاد، به پایان رسید. بایرن مونیخ سعی کرد دلیلی برای آن پیدا کند، آنها می توانند من را به باشگاه دیگری بفروشند زیرا قبلاً توضیح دادن آن برای هواداران دشوار بود. در نهایت می دانستم که هواداران حتی در این دوره همچنان از من حمایت زیادی کردند.

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید