واکنش برانکو به قهرمانی استقلال; همیشه قهرمان بودن سخت است

958483 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا، استقلال در حالی زودتر از آنچه که تصورش را می کرد در مرحله بیست و یکم لیگ برتر قهرمان شد، پرسپولیس پیش از هفته بیست و هفتم لیگ برتر در رقابتی تنگاتنگ با رقیب سنتی خود بود. شکست شب گذشته پرسپولیس مقابل سپاهان که منجر به پیروزی زودهنگام استقلال شد، با اعتراض شدید هواداران این تیم به یحیی گل محمدی در شبکه های اجتماعی همراه شد. هواداران بر این باورند که موفقیت گل محمدی در دو سال اول مدیون تیمی است که برانکو ایوانکوویچ به او داده است و تغییراتی که سرمربی ایرانی انجام داده مسیر موفقیت پرسپولیس را تغییر داده است.

او در گفت و گو با آنا برانکو ایوانکوویچ درباره پایان دوران موفق پرسپولیس در لیگ صحبت کرد. باید به بازی جوانمردانه احترام بگذارم و قهرمانی را به استقلال تبریک بگویم. من برای بررسی وضعیت این تیم به پرسپولیس نزدیک نیستم. تنها چیزی که می دانم این است که تنها یک تیم قهرمان لیگ نخواهد شد و قطعا این برای هیچ تیمی آسان نخواهد بود.

برانکو قبل از رفتن از ایران این بحث را مطرح کرده بود که اگر تیمش بماند می تواند تا 5 سال دیگر قهرمان لیگ شود اما به نظر می رسد کادرفنی فعلی پرسپولیس با این موضوع موافق نبوده و در این فصل تغییرات زیادی در تیمش ایجاد کرده است. تغییراتی که مثبت نبود و به موفقیت سرخپوشان پایان داد. کروات در پاسخ می گوید؛ من به نظر شما در این زمینه احترام می گذارم. در حال حاضر تمرکز من روی برنامه ریزی برای آینده تیم عمان و دیداری که با رئیس فدراسیون عمان خواهم داشت است و ترجیح می دهم در مورد مسائلی که شما اشاره کردید بیشتر صحبت نکنم.

  آیا لیپوماتیک خطرناک است؟

انتهای پیام/ 4146

انتهای پیام/ 4146

دیدگاهتان را بنویسید