واکنش انگلیس به ادعای ترور پوتین

1087769 فقط خبر

به گزارش گروه جهانی خبرگزاری آنا «تونی راداکین»، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح انگلیس به ادعای بیماری یا ترور احتمالی «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه واکنش نشان داد.

به گزارش روزنامه «ایندیپندنت»، راداکین در مصاحبه ای درباره انتشار رسانه های زرد انگلیسی درباره سرطان پوتین یا تلاش اطرافیان او برای خلاص شدن از شر او گفت: فکر می کنم برخی اظهارات در مورد حالش خوب نیست یا کسی که هست او را می کشم و از دست قدرت خلاص می شوم، به نظر من آنها یک خیال هستند.

این نظامی بریتانیایی افزود: ما به عنوان متخصصان نظامی شاهد یک رژیم باثبات در روسیه هستیم و رئیس جمهور پوتین توانسته بر همه مخالفت ها غلبه کند. ما شاهد یک سلسله مراتب مبتنی بر پرزیدنت پوتین هستیم و هیچ کس در راس آن انگیزه ای برای به چالش کشیدن او ندارد و این ناراحت کننده است.”

وی همچنین گفت: به طور بالقوه، تهدید روسیه برای چندین دهه ادامه خواهد داشت و نخست وزیر آینده باید بداند که روسیه بزرگترین تهدید برای انگلیس است.

راداکین گفت: «شاید به دلیل درگیری در اوکراین، نیروهای زمینی روسیه در کوتاه مدت تهدید کمتری باشند، اما روسیه یک قدرت هسته‌ای است، دارای قابلیت‌های سایبری و فضایی است و برنامه‌های ویژه کابلی زیردریایی در آن مناطق دارد».

ارتش انگلیس افزود: ما باید مسئولیت بسیار سنگین بریتانیا به عنوان یک قدرت هسته ای را به نخست وزیر یادآوری کنیم و این بخشی از مراسم تحلیف نخست وزیر جدید خواهد بود.

انتهای پیام/4129/

  تمرین استثنایی حسن یزدانی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید