والیبال ایران یک قدم به جمع 8 تیم برتر نزدیک شد

1085444 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، تیم ملی والیبال ایران شب گذشته (جمعه) موفق شد تیم ملی والیبال اسلوونی را شکست دهد تا یک قدم به جمع 8 تیم برتر این رقابت ها نزدیک شود. فدراسیون جهانی والیبال پس از پیروزی والیبال ایران مقابل اسلوونی نوشت: قهرمان آسیا موفق شد با شکست این تیم مقام هشتمی را از اسلوونی در رقابت های لیگ ملت های والیبال پس بگیرد.

فدراسیون جهانی والیبال ادامه داد: اسماعیل نژاد با 14 امتیاز بهترین گلزن ایران بود و ایرانی ها با نتایج 26 بر 24، 25 بر 14 و 25 بر 21 اسلوونی را شکست دادند و به رده هشتم جدول رده بندی صعود کردند. والیبال ایران با این پیروزی به صعود به جمع هشت تیم برتر این دوره از مسابقات نزدیک شد.

ایران با این برد حالا شش برد و 17 امتیاز دارد. آنها همچنان اسلوونی (پنج برد، 15 امتیاز) و صربستان (چهار برد، 11 امتیاز) را تهدید می کنند، اما باید گفت که والیبالیست های ایرانی شانس رزرو بلیت خود را برای صعود به جمع 8 تیم برتر خواهند داشت و اینکه اگر ایران در آخرین بازی مرحله مقدماتی خود صربستان را شکست دهد.

میلاد عبادی پور کاپیتان و مهاجم خارجی تیم ملی ایران پس از دیدار مقابل اسلوونی گفت: می خواهم به کل تیممان تبریک بگویم. این دیدار برای ما بسیار مهم بود. می‌دانستیم اگر می‌خواهیم صعود کنیم، این بازی کلیدی است زیرا هر دو تیم در جدول رده‌بندی بسیار نزدیک بودند. ما انتظار یک بازی واقعا سخت را داشتیم و در پایان کمی احساسات وجود داشت اما خوب کار کردیم. بازیکنان جوان ما بین شروع لیگ ملت ها خیلی رشد کرده اند و به بازیکنان شگفت انگیزی تبدیل می شوند. مسابقات هنوز تمام نشده است و باید در آخرین بازی خود این سطح را حفظ کنیم.

  چگونه کودک ما می تواند مثبت اندیش باشد؟ - اندیشه معاصر

فدراسیون جهانی والیبال ادامه داد: اسلوونی برای رسیدن به جمع هشت تیم برتر باید روز یکشنبه در دیدار پایانی مرحله مقدماتی لهستان قهرمان جهان را شکست دهد و امیدوار باشد هلند در هر دو بازی باقی مانده خود شکست بخورد و یا ایران نتواند صربستان را شکست دهد.

تیم ملی والیبال ایران هم اکنون با 6 برد در رده هشتم این مسابقات قرار دارد. تیم ملی والیبال هلند با 6 برد در رده هفتم قرار دارد. با توجه به صعود هشت تیم در مرحله بعدی این رقابت ها می توان گفت برد مقابل اسلوونی برای ایران بسیار ارزشمند بود و تیم ملی والیبال ایران با این برد یک قدم به صعود نزدیک شد.

والیبال ایران در چهارمین دیدار خود در هفته سوم این رقابت ها از ساعت 19:30 روز شنبه 27 تیرماه از ساعت 19:30 به وقت ایران به مصاف صربستان می رود و برد در این دیدار به معنای صعود تیم ملی به دور بعدی این رقابت ها خواهد بود.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید