واقعی ترین انتخابات در ایران برگزار می شود

به گزارش خبرنگار استانی خبرگزاری آنا از دهاقان، سید رضا مرتضوی در نشست مشترک شورای اداری استان اصفهان و شهرستان دهاقان که به میزبانی واحد دانشگاه آزاد اسلامی در دهاقان برگزار شد، با همدلی و همدلی گفت: در جمهوری اسلامی بسیار مهم است. زیرا جمهوری اسلامی یک حکومت مردمی است و بر دوش مردم است. واقعی ترین انتخابات در کشوری برگزار می شود که حکومت مردم را بر مردم برای خدمت برقرار می کند. ارتباط بین مسئولان و منتخبان باید به بهترین شکل انجام شود. باید بین کارکنان هم افزایی وجود داشته باشد و این هم افزایی بیشتر نمایان و ملموس باشد. اختلافات باید حل شود و فقط خدمت و هم افزایی از دید مردم دیده شود.

وی بیان کرد: دلایل برگزاری جلسات مشترک در شهرستان ها را همه می دانیم، هدف اصلی استفاده از این فرصت است تا بتوانیم با مردم شهرهای مختلف استان ارتباط نزدیک داشته باشیم، مسائل و مشکلات آنها را از نزدیک ببینیم. همدیگر را لمس کنید و آنها را دنبال کنید. مصمم هستیم با سفر به شهرهای مختلف مشکلات مردم را حل کنیم.

استاندار اصفهان افزود: با انجام هماهنگی های لازم بین مسئولان شهرستان و استان می توانیم در طول خدمت به استان و شهرستان کارهای متفاوت و شایسته ای انجام دهیم. با انجام وظایف دبیرخانه سفر رئیس جمهور که در استانداری است، مصوبات سفر به خوبی پیگیری و اجرا می شود.

واقعی ترین انتخابات در ایران برگزار می شود

مرتضوی با تاکید بر وظیفه رؤسای ادارات در اجرای مصوبات سفر شورای دولت، افزود: ادارات شهرستان باید برنامه زمانبندی انجام مصوبات سفر را در شرح امور جاری خود تنظیم و سپس به فرمانداری ارسال کنند تا طبق مصوبه اجرا شود. همچنین آمادگی خود را برای رفع هرگونه مشکل برای اجرای مصوبات سفر هیئت دولت به استانها و شهرستانها اعلام میدارم.

  725 هزار ماینر برای ورود به جلسه کارت خود را دریافت کردند / فردا آخرین مهلت دریافت کارت است

وی تصریح کرد: بر لزوم برقراری ارتباط مستمر با مردم تاکید می کنم، مسئولان استانی و شهرستانی باید ارتباط مشخصی با برنامه حضور در بین مردم، شنیدن مشکلات و مسائل آنها، هماهنگی و اقناع در مسیری مشخص در مسیر خود قرار دهند. دستور کار ارائه خدمات و وظایف خود به اطلاع مردم.

استاندار اصفهان در تشریح فعالیت های رسانه ای دشمنان ادامه داد: دشمنان از تمام توان خود برای اخاذی استفاده کرده اند و خدمات ارائه شده در دوران انقلاب را به چالش کشیده اند، دشمنان در مشکلات خود غرق شده اند. اما هیچ رسانه ای از مسائل و مشکلات آنها صحبت نمی کند، هیچ تصویری منتشر نمی شود. اما کوچکترین مشکلات این ایالت آنقدر در رسانه ها پخش می شود که این مشکل به صدها شکل برای ما ظاهر می شود. امروز جهاد تبیین بر ما واجب‌تر از همه وظایف است، خدمات و فعالیت‌هایی که در کشور انجام می‌شود باید به اطلاع مردم برسد، نباید فضای رسانه‌ای به دست مخالفان و مخالفان بیفتد تا موجب سقوط نظام شود. بدنه سیستم .

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید