واریز پول به حساب عده ای یاغی/ هر کوکتل مولوتف 500 هزار تومان می دادند.

پشت صحنه برخی حرکات شورشی از سخنان وزیر کشور؛

42653 275 فقط خبر

احمد وحیدی با بیان اینکه عده ای از فتنه گران در خارج از کشور آموزش دیده بودند و برای آنها پول فرستادند، گفت: برای یکی از آنها مرتب پول واریز می شد و هر 15-10 دقیقه حدود 25 تا 30 میلیون به حساب این فرد واریز می شد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، احمد وحیدی وزیر کشور در اولین همایش سراسری جهادگران دانشگاهی که امروز به همت سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد. علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه یک استاد جایگاه تاثیرگذاری در دانش‌آموزان برای خود دارند؛ وی بیان کرد: اساتید دانشگاه با عقل کار می کنند و اگر ذهن ها آماده باشد، شناخت حقیقت و حقیقت بسیار آسان می شود، اما اگر در جنگ بزرگ شناختی، دشمن ذهن ها را تسخیر کرده باشد یا ذهن دچار اختلالات بزرگ شود. دشوار خواهد بود.

وحیدی در ادامه خطاب به اساتید دانشگاه افزود: امروز در مجموعه نظام امپراتوری رسانه ای متخاصم و استکباری می بینید که دیگر بحث مبانی نیست و هیچکس از شما مبانی اسلام را نمی پرسد و ساختاری است. بحث.

وی در ادامه به نقش رسانه های معاند در قیام های اخیر اشاره کرد و تاکید کرد: جالب اینجاست که کسانی که ایران را به خاطر حمایت از غزه و لبنان مورد انتقاد قرار می دادند، اکنون کار خود را با شبکه فارسی زبان مرتبط با عربستان تطبیق می دهند! سر بریدن 82 نفر در یک روز توسط عربستان سعودی یا به دلیل قطعه قطعه کردن یک روزنامه نگار، آنقدر رسوایی به پا کرد که حتی آمریکایی ها هم نتوانستند آن را پوشش دهند. در هر صورت باید دید وقتی عده ای به دستور یک شبکه مرتبط با عربستان سعودی اقدام کنند چه اتفاقی می افتد. این سوال مهم است. باید ببینیم دشمن چه می کند و چه کار باید بکنیم.

  همسر لواندوفسکی قوانین را ایجاد کرد!

وزیر کشور با اشاره به تلاش رسانه ای غرب و آمریکا برای آسیب رساندن به انقلاب و مردم یادآور شد: در آمریکا به مدت یک هفته 1504 مقاله، در انگلیس به مدت 9 روز 720 مقاله، در اتحادیه اروپا از 16 سپتامبر تا 24، 134 مقاله، t .is آلمان 830 مقاله، فرانسه 655 مقاله، اسپانیا 207 مقاله، ایتالیا 497 مقاله درباره خانم مهسا امینی نوشته شده است. همچنین روز گذشته اعلام شد که 240 میلیون توئیت در این باره منتشر شده است و برای چندین هزار کاربر از ربات استفاده می کنند.

واحدی افزود: ببینید دشمن اینگونه عمل می کند، آنقدر خلاف واقع را به عنوان حقیقت مطرح می کند که برخی معتقدند. علیرغم همه تلاش‌های دشمنان، در شلوغ‌ترین روز راهپیمایی‌های اخیر، 45 هزار نفر در این راهپیمایی‌ها شرکت کردند که تعداد زیادی از جوانان هیجان‌زده و پراحساس بودند. البته برخی از آنها سازماندهی شده بودند و آموزش دیده بودند و با آنها بسیار گستاخانه برخورد می شد، ضمن ملاقات با تعدادی از مجروحان حوادث اخیر متوجه شدیم که این افراد سازماندهی شده و آموزش دیده به برخی از مجروحان گفته اند که ما می خواهیم چشمان شما را خاموش کنیم و آنها سعی کردند این کار را انجام دهند. آنها بودند!

وزیر کشور ادامه داد: وقتی عملکرد این افراد را می دیدیم، گاهی فکر می کردیم که چطور ممکن است یک نفر اینقدر سنگدل باشد. برخی از آنها در خارج از کشور تحصیل کرده بودند و از خارج برایشان پول می فرستادند. در مورد یکی از دستگیر شدگان در وزارت کشور گفته می شد که مرتب به حسابش واریز می شد و در هر 10-15 دقیقه حدود 30-25 میلیون پول دریافت می شد.

  جایزه نوبل یک نهاد "مردانه" است

وی افزود: گروه های مختلفی در ناآرامی های اخیر فعال بودند. به عنوان مثال، هسته های سازمان یافته رژیم صهیونیستی فعال بودند. و به بعضی ها برای هر کوکتل مولوتف 500 هزار تومان می دادند.

وزیر کشور درباره تجمعات برخی دانشگاه ها تاکید کرد: در اوج تجمع 18 هزار نفر از اقشار مختلف در دانشگاه ها حضور داشتند، اگرچه تعداد کل دانشجویان ما 3 میلیون و 200 هزار نفر است، اما به گونه ای وانمود کردند که همه ما دانش آموزان در تجمعات شرکت می کنند. این سوالات باید به درستی توضیح داده شود.

وحیدی افزود: یکی از اهدافی که دشمنان دنبال می کنند این است که مشروعیت گفتمان و گفتار انقلاب را بگیرند به طوری که هر چه در صدا و سیما و رسانه ها گفته می شود نادرست است و هر چه رسانه های بیگانه و مخالف. بگو درست است

وی افزود: حالا ببینید، اینطور به نظر می‌رسند که وضعیت اقتصادی جمهوری اسلامی یکی از بدترین اقتصادهای دنیاست، اما وقتی اعداد را می‌بینم، متوجه می‌شوم که اصلاً این‌طور نیست و مثلاً. ، در شش ماه گذشته رشد صنعت ما بیش از 5 درصد بوده است.

وزیر کشور با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: در واقع بحث گشت حجاب و بی حجابی و گشت ارشاد نیست و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند قاطعانه با ایران مخالف هستند. و امروز می بینند که ایران در همه زمینه ها در حال رشد است».

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید