هیچ تصمیمی در مورد برگه محصولات الکترونیکی گرفته نشده است

1031554 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، سید احسان خاندوزی در مراسم اختتامیه اولین مدرسه تابستانی سیاست گذاری اقتصادی در جمع خبرنگاران، با توجه به تفکیک حساب شخصی و تجاری با توجه به اینکه گذار به نظام‌سازی پرداخت‌ها و نظام مالی کشور در دستور کار قانونگذار قرار گرفت و حتی اعلام تفکیک حساب‌های شخصی و تجاری از قبل از سوی بانک مرکزی اعلام شده بود، جلساتی با رئیس کل بانک مرکزی برگزار شد.

وی افزود: اراده مشترک وزارت اقتصاد و بانک مرکزی در سال جاری پایان دادن به تفکیک حساب های شخصی و تجاری است که مردم را با مشکل مواجه می کند.

وزیر اقتصاد درباره اجرای سامانه مودیان گفت: قانون سامانه مودیان و پایانه های مغازه ها مهلتی در نظر گرفته است که تا خرداد 1400 به پایان می رسد.

وی ادامه داد: زمانی که کار خود را در وزارت اقتصاد شروع کردیم، بسیاری از بخش‌های آماده‌سازی فنی و اتصال بخش‌های اقتصادی به سامانه تامین نشد، بنابراین از مجلس مهلت خواستیم و توانستیم جبران کنیم. برای تاخیرهای ابتدای سال جاری از تیرماه بلافاصله پس از شروع اجرای قانون و اخطاریه های مربوط به انصراف نیز از سوی سازمان مالیاتی صادر می شود.

به گزارش ایرنا، نخستین مدرسه تابستانی سیاست های اقتصادی که به همت وزارت اقتصاد برای تربیت دانشجو برگزار شده بود، امروز با حضور وزیر اقتصاد به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/

  پنالتی جنجالی استقلال درست بود؟ - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید