هوادار تهران 1 – نفت مسجد سلیمان 1; برندگان را از روز اول دانلود کنید

تهران- ایرنا- دیدار تیم های هواداران تهران و نفت مسجد سلیمان در هفته دوم لیگ برتر کشور با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

9466 282 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، تیم هواداران تهرانی امشب از ساعت 19:30 در ورزشگاه پاس قوامین بدون حضور تماشاگران به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان رفت.

هوادار و نفت مسجد سلیمان در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که در هفته اول هر دو تیم موفق شدند حریفان خود را شکست دهند و فصل جدید را با برد آغاز کنند. شاگردان ساکت الهامی مقابل آلومینیوم اراک با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسیدند و شاگردان رضا مهاجری در مسجد سلیمان با نتیجه 3 بر 2 مس کرمان را شکست دادند.

قضاوت این دیدار را «سعد وفاپیشه» با کمک «ایوب غلامزاده» و «سید یعقوب حجتی» بر عهده داشت.

در نیمه اول دو تیم به مصاف هم رفتند و موقعیت هایی برای گل خلق کردند و در نهایت در دقیقه 25 تیم نفت مسجد سلیمان از روی پنالتی موفق به گلزنی شد. در این دقیقه وفا پیشه ضربه توپ در دست این هوادار را پنالتی تشخیص داد و سامان نریمان جهان پس از مهار ضربه پنالتی توسط میلاد فراهانی، توپ را درون دروازه قرار داد تا مسجد سلیمانی یک بر صفر پیش بیفتد. در تهران

دو دقیقه بعد از گل تیم نفت، توپ در محوطه جریمه به بازیکن نفت برخورد کرد، بازیکنان و مربیان هواداران پنالتی را برای هند پنالتی دانستند، اما داور بازی را ادامه داد.

فشار هواداران برای گل تساوی ادامه داشت و در دقیقه 48 پاس بلند ضربه بازیکن هواداران از زیر طاق دروازه خارج شد تا نفتی ها همچنان جلو باشند و نیمه اول با یک گل نریمان جهان به پایان رسید.

  برتری تیم ملی بسکتبال بر نماینده صربستان

در ابتدای نیمه دوم حملات هواداران ادامه داشت و در مقابل نفت مسجد سلیمان ضد حمله به دنبال افزایش گل های زده شده بود. فشار دانش آموختگان الهامی در دقیقه 55 جواب داد و امیرحسین پورمحمد که از سمت چپ به تنهایی مقابل دروازه بان نفت قرار گرفت، توپ را وارد دروازه تیم شهر مسجد سلیمان کرد تا نتیجه 1-1 به تساوی برسد.

تلاش های ادامه دار هر دو تیم برای رسیدن به هدف سقوط به جایی نرسید تا هواداران و نفت مسجد سلیمان به تساوی 1-1 رضایت دادند و امتیازات را تقسیم کردند.

ترکیب هواداران تهرانی

میلاد فراهانی، عزت اله پورقاز، فریبرز گرامی، سپهر روزی طلب (داریوش شجاعیان-69)، محمدجواد محمدی (رضا مغانلو-80)، حسین صادقی، محمد میری (فرزاد جعفری-80)، نیما انتزیری (کارت زرد)، محسن صفی ، امیرحسین پورمحمد، محمد چهارمحالی (بابک مرادی – 31)

ترکیب روغنی مسجد سلیمان

علی محسن زاده (کارت زرد – 88)، پیمان رنجبری، عقیل کعبی، سامان نریمان جهان (حسین شنانی – 82)، میتبی مقتدایی، مسلم مجدمی (کارت زرد – میشم نقی زاده – 63)، محمد خرم الحسینی، علیرضا بابایی، اسماعیل داگاگل، رضا دگانی (پیمان میری-63) و میلاد باقری (کارت زرد)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید