همیلتون: هرگز آنچه در ابوظبی اتفاق افتاد را فراموش نمی کنم

1087894 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، لوئیس همیلتون در دور پایانی آخرین گرندپری فصل فرمول 1 در مسابقه با مکس ورشتاپن از ردبول هلند قهرمانی را از دست داد. تیم مرسدس آلمان و همیلتون نیز از مدیر فرمول 1 شکایت کردند اما این موضوع تاثیری در قهرمانی مکس ورشتاپن نداشت.

لوئیس همیلتون، راننده انگلیسی تیم مرسدس آلمان گفت: من همیشه اتفاقات ابوظبی را به یاد خواهم داشت. در واقع، من هرگز رویدادهای جایزه بزرگ ابوظبی را فراموش نمی کنم. این یک تجربه بسیار سخت و آسیب زا است. البته چنین چیزی طبیعی هم هست. وقتی چیزی را که برایش خیلی زحمت کشیده اید از دست بدهید، درد شکست را احساس خواهید کرد. اتفاقی که در آخرین گرندپری فصل گذشته فرمول 1 افتاد همیشه با من خواهد ماند. بخشی از وجود من خواهد بود. با این حال، دوست دارم چنین رویدادی من را قوی تر کند.

و افزود: من از آن دسته افرادی هستم که به آینده نگاه می کنم. من عاشق کارم هستم و عاشق فرمول 1 هستم. در طول این مسابقات همیشه حمایت را احساس می کنم.

همیلتون در مورد هم تیمی جوانش جورج راسل که امسال به مرسدس بنز پیوست، گفت: ما با هم خیلی خوب کار کردیم. جورج راسل تأثیر مثبتی بر محیط کار دارد. به طور کلی کار کردن با آن لذت بخش است. جورج راسل در فصل جاری F1 امتیازات زیادی برای تیم مرسدس به دست آورده است و در این مسابقات به پیشرفت خود ادامه خواهد داد. من معتقدم که نتایج راسل در دراز مدت بهبود خواهد یافت.

  از افشای ماهیت شوم دشمن برای دانشجویان تا رسالت دانشگاه برای تحقق شعار سال

راننده انگلیسی مرسدس ادامه داد: می بینم که جرج راسل توانایی زیادی دارد. او در یک تیم خوب قرار می گیرد تا خواسته هایش را برآورده کند. من واقعاً فکر می کنم چه اینجا (مرسدس) باشم یا نه، جورج راسل ویژگی هایی دارد که می تواند به تیم کمک کند. او می تواند پیشرفت کند و مرسدس بنز را جلو ببرد. به نظر من امضای جورج راسل انتخاب درستی از سوی مدیران تیم مرسدس بود و امیدوارم بتوانم کمی به پیشرفت او کمک کنم.

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید