همیشه نصف شب طارمی بپوش / به جام جهانی صعود کن غم تورم را چند روزی فراموش کن / 3 ملی پوش روی هر تیم تاثیر می گذارند – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مهدی طارمی مهاجم و گلزن تیم ملی فوتبال کشورمان که در شرایط سخت برای حضور در اردوی تیم ملی به کشورمان آمده بود با سه امتیاز و صعود مقتدرانه یک گل به ثمر رساند. ایران در جام جهانی.

فرشاد پیوس به دیدار ایران و عراق، صعود تیم ملی ایران در جام جهانی، گل مهدی طارمی و بوسه امیر عابدزاده بر دستان پدرش اشاره کرد.

صعود تیم ملی ایران در جام جهانی را چگونه تحلیل می کنید؟

این اتفاق می تواند تاثیر زیادی بر فوتبال نوزادان، نوجوانان و جوانان ما داشته باشد. تجربه نشان داده وقتی تیم ایران به جام جهانی می رود، موجی از علاقه به فوتبال در بین بچه های فوتبال ایجاد می شود که می تواند به فدراسیون فوتبال و فوتبال ایران کمک کند.

لذت این صعود چقدر برای مردم مهم بود؟

قطعا در این شرایط که تورم و گرانی کمر مردم را خم کرده و فشار زیادی بر خانواده ها برای امرار معاش وارد می شود، مهم ترین اتفاق این پیروزی، فراموشی لحظه ای سختی های زندگی بود. این صعود سریع در گروه که در ابتدا و در زمان حضور ویلموتس در گروه خود سوم بودیم و خیلی ها نگران صعود تیم ملی به جام جهانی بودند، همه را خوشحال کرد. این نشان دهنده عملکرد خوب فدراسیون و البته اسکوچیچ سرمربی تیم ملی است که نظم خوبی در تیم ملی ایجاد کرد.

نصف شب همیشه طارمی بپوش / صعود به جام جهانی غم تورم را چند روزی فراموش کن / 3 ملی پوش در هر تیمی تاثیرگذار هستند

به عنوان مهاجم سابق تیم ملی گل مهدی طارمی را از نظر فنی چطور دیدی؟

این یک هدف بسیار حرفه ای بود. او بدون اینکه در کمین باشد به درستی در بین مدافعان وسط حریف قرار گرفت. این نشان از تجربه بزرگ مهدی در اروپا دارد و فکر می کنم تاثیر فوتبال پورتو روی بازی مهدی در آن گل کاملا مشهود بود. درست بپیچید و با بغل نرمی که دروازه بان خوب عراقی را به سمت دیگر پرتاب کرد به سمت دروازه حرکت کنید. این ضربه را مهدی طارمی در اوج بلوغ زد. به نظر من با توجه به اینکه نیمه های شب وارد ایران شد و برای این مسابقه آماده بود، بهتر است مهدی از این به بعد تیم ملی را دیر به اردو بیاورد و تا نیمه شب بماند، چون واقعا حالش خوب است. . او نه تنها در صحنه گل مهدی، بلکه در صحنه های دیگر بازی هم یک سرباز تمام عیار برای تیم ملی بود.

  علیرضا برای دومین بار در ترکیب اصلی پرسپولیس! - اندیشه معاصر

در غیاب سردار آزمون شرایط تیم ملی را چگونه ارزیابی کردی؟

سردار آزمون، علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی بازیکنانی هستند که می توانند در هر تیمی موثر باشند. ما قبلا یک بازی بدون طارمی داشتیم. بازی بدون جهانبخش را تجربه می کردیم. این نشان می دهد که تیم ملی ایران به فردی وابسته نیست. با این حال هر سه این بازیکنان جزو کسانی هستند که گفته می شود تیم سازان هستند.

همیشه نصف شب طارمی بپوش / صعود به جام جهانی درد تورم را برای چند روز فراموش کن /

عملکرد امیر عابدزاده و اتفاقات پایانی بازی را چگونه توصیف می کنید؟

صحنه خوب و خانوادگی بود. احترام به والدین و سالمندان. رفتار امیر تربیت خوبی برای نوجوانان و جوانان بود. برای بازیکنانی که می دانند باید به والدین و بزرگسالان خود احترام بگذارند. عملکرد امیر در طول مسابقه نیز عالی بود و اعتماد به نفس او در کنار شروع مجدد نشان داد که او پس از 6 سال حضور در اروپا به اوج بلوغ رسیده است.

نکته بارز تیم ملی ما را در چه می دانید؟

به نظر من وقتی تیمی نیمکت قوی دارد یعنی موفق است. خوشبختانه تیم ملی کشورمان نیمکت قوی تری نسبت به بازیکنان داخل دارد. اگر به اسامی بازیکنان روی نیمکت نگاه کنید متوجه می شوید. این فرصت خوبی برای اسکوچیچ است. فکر می کنم این تیم بهترین تیم ایران در هفت هشت سال اخیر است. امیدوارم با این تیم در مرحله گروهی قدرتمند ظاهر شویم و به دور دوم صعود کنیم تا جادوی جام جهانی قبلی را بشکنیم.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257607

دیدگاهتان را بنویسید