همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با قهرمانان و مسئولین رشته پاورلیفتینگ

1081891 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، مهزیار انصاری دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد به منظور تشکیل انجمن های ورزشی و برگزاری مسابقات قدرت بین تمامی نیروهای مسلح انقلاب و تیپ 64 الحدید اهواز با نیروی زمینی سپاه و پاسداران دیدار و گفتگو کرد. .

رئیس انجمن ورزش های قدرتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در این نشست گفت: گروه موشکی الحدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مقرر شد مسابقات نیرو در استان های خوزستان و اصفهان و چهارمحال و بختیاری برگزار شود. .

انصاری یادآور شد: بهترین ورزشکاران و قهرمانان در این استان ها فعالیت می کنند، لذا با بخشنامه ها و دستورالعمل های انجمن قدرت بالابر و آنها را به مطبوعات پستان و فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام دعوت خواهیم کرد.

وی افزود: بسیج دانشجویی در این مسابقات شرکت خواهد کرد و تیم ایشان به نمایندگی از دانشگاه آزاد اسلامی حضور خواهند داشت و از نظر مدیریتی، عوامل اجرایی و کادر فنی از دانشجویان خوشنام بسیجی برای کسب مقام قهرمانی استفاده خواهیم کرد. “

رئیس انجمن ورزش های قدرتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد بیان کرد: در این حوزه باید از مدیران جوان، مؤمن، انقلابی و حزب اللهی در همه عرصه های جوانان استفاده شود و از توان جوانان به درستی استفاده شود تا بتوانیم بهتر استفاده کنیم. این نسل

انصاری یادآور شد: مقرر شد انجمن های نیروهای مسلح در چند استان تشکیل شود و با برگزاری مسابقات ورزشی قهرمانی در استان ها، پس از چندین دوره مسابقات، با توجه به سنجش سطح میزبانی مسابقات، در مسابقات کشوری در این حوزه قهرمان و برگزاری مسابقات کشوری نیروهای مسلح به میزبانی دانشگاه آزاد. جشنواره اسلامی را در شهرکرد برگزار خواهیم کرد.

  دو کشتی حامل سوخت وارد الحدیده یمن می شوند - تفکر مدرن

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید