همه کارکنان بر حفظ قدرت خرید مردم و ایجاد آرامش تاکید ویژه دارند

کلیباف: همه کارکنان بر حفظ قدرت خرید مردم و ایجاد آرامش تاکید ویژه دارند

بر اساس گزارش ها اعتدالمحمدباکر کلیباف در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: از ملت شریف ایران صمیمانه تشکر می کنم که صبورانه و با درایت با هجمه دشمنان و رسانه ها به دشمنان این آب و خاک و سه گانه مقابله کردند. نیروهای جراحی اقتصادی برای عادلانه و ارتقای نظام پرداخت یارانه ها.

وی افزود: مردم باید دقت کنند که این روزها مدیران اجرایی کشور به صورت شبانه روزی برای تحویل کالاهای حیاتی به مردم تلاش می کنند. با تشکر از اقدام خالصانه دولت، امیدوارم قوه مجریه روند اجرای قانون استفاده از کاربرگ های الکترونیکی را برای تامین معیشت اولیه که بتواند دغدغه ها را برطرف کند، تسریع بخشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این راستا لازم است به افراد متولی فرآیند راه اندازی زیرساخت های طرح موجودی الکترونیکی و جزئیات اجرای آن اطلاع رسانی شود و جدول زمانی مشخص برای نهایی شدن این فرآیند اعلام شود. . تا مردم بتوانند آن را اعمال کنند.» از این موضوع اطمینان حاصل کنید، همچنین لازم است عرضه به موقع کالاها و اقلام مورد نیاز مردم در بازارهای هدف ادامه یابد که باعث اطمینان مردم و جلوگیری از تقاضای بی مورد می شود.

کلیباف یکی دیگر از نکات مهم را رسیدگی فوری و دقیق به شکایات مردم در خصوص پرداخت نفقه دانست و افزود: ممکن است مردم به دلایل مختلفی نسبت به تعیین دهک خود اعتراض داشته باشند، اما دولت اقدامات خوبی را در دستور کار دارد.

وی گفت: تلاش شبانه روزی مدیران اجرایی برای اجرای صحیح این طرح انشاالله موجب نگرانی مردم شریف ایران و سیاست های غلط اقتصادی در پیش گرفته شده در دولت های گذشته که موجب هدر رفت منابع ملی، توزیع ناعادلانه یارانه ها و سود شد، خواهد بود. مزیت پایان خواهد یافت

  میرکاظمی خبر مهم برای حمایت از بازنشستگان - تفکر نوین

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: قوای سه گانه در همه دستگاه ها با اراده قوی و هماهنگ برای رفع مشکلات و جراحی اقتصادی مردم متحد شدند و مردم باید مطمئن شوند که همه کارکنان در همه دستگاه ها قدرت خرید مردم را حفظ کنند و ویژه تاکید بر ایجاد آرامش زندگی است و به لطف خداوند متعال همه اقدامات با همین هدف انجام خواهد شد و مجلس وظیفه خود می داند در اجرای دقیق قانون با دولت به ویژه نمایندگان حوزه های انتخابیه خود همکاری کند. نظارت دقیق برای کمک به مدیران در ارتباط با شکست های احتمالی.

کلیباف گفت: امیدواریم فعالان رسانه ای و سیاسی با بهبود اجرای طرح ملی نظام عادلانه پرداخت یارانه ها، بهبود وضعیت معیشتی مردم و ایجاد آرامش به عنوان نظام پرداخت عادلانه یارانه ها، به تحقق اهداف این طرح کمک کنند. در صورتی که اجرای صحیح مصوبات مجلس در دسترس باشد.

وی با اشاره به روز بدبختی و اعلام موجودیت غیرقانونی رژیم غاصب صهیونیستی گفت:

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: در آستانه این روز شهادت شیرین ابوعقلی خبرنگار فلسطینی توسط جنایتکاران رژیم صهیونیستی بار دیگر عمق وحشیگری این رژیم را در چشم جهانیان آشکار کرد. همه معتقدان به آرمان فلسطین بویژه اصحاب رسانه مقاومت و این حادثه تلخ را شدیدا محکوم می کنم و بر تشدید خشونت در سرزمین های اشغالی توسط اشغالگران جنایتکار صهیونیست به واکنش شدیدتر آرمان فلسطین تاکید می کنم.

کلیباف در پایان روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و روز دفاع از زبان شیرین فارسی را گرامی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید