همه مسئولان اصرار دارند که مرگ هموطنانمان را زیر نظر داشته باشند

31227 143 فقط خبر

آیت الله خاتمی با ابراز تأسف از درگذشت هموطن خود و تسلیت به خانواده وی، گفت: در این مورد همه مقامات کشور اعم از رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه و رئیس قوه مقننه وارد عمل شده اند. و بر پیگیری دقیق این مشکل تاکید کرد.»

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، آیت الله سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در خطبه های امروز 10 مهرماه در نماز جمعه تهران دعوت به تقوا کرد و اظهار داشت: در نهج البلاغه ملا علی (علیه السلام). ) .p.) نقل شده است که هر که حرم را برای خدا نگهبانی کند به وسوسه نمی افتد و با نور ایمان به خدا در تاریکی راه راست را می یابد. خداوند همه ما را به این فضیلت بزرگ عنایت فرماید.

وی افزود: یکی از صفات خداوند که در آیات فراوانی به آن اشاره شده، علم وسیع خداوند به همه چیز و به مردم در همه ابعاد است. صفاتی مانند عالم، عالم، بینا، حکیم و راغب از جمله این صفات است. مرحوم شیخ صدوق می گوید راغب یعنی حافظ. بلندی که از جاهای دیگر پیشی می گیرد مرغاب نامیده می شود.

امام جمعه موقت تهران افزود: خداوند اعمال انسان را می بیند و می داند. رشوه یکی از گناهانی است که قانون برای آن مجازات سختی در نظر گرفته است، اما گاهی هم رشوه دهنده و هم رشوه دهنده کاری می کنند که دست شیطان را از پشت می بندند و سندی باقی نمی گذارند، ولی خدا می داند.

وی ادامه داد: کوچکترین چیزهایی که به آن فکر نمی کنیم ذات اقدس الهی دیده می شود، او ولی و حافظ است.

  انتقاد معاون از فدراسیون فوتبال / اشتباه نکنید انتشار نامه کامل فیفا - اندیشه معاصر

آیت الله خاتمی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه تقوا جامع ترین فضیلت اخلاقی است که در پیکره نظام اخلاقی اسلام جریان دارد، تاکید کرد: این ویژگی موجب تحقق دین است. روش زندگی.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به ناآرامی های اخیر گفت: درگذشت یک هموطن مایه تاسف و جای تسلیت به خانواده و آرزوی صبر برای ایشان است.

وی افزود: در این زمینه همه مسئولان کشور اعم از رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه و رئیس قوه مقننه وارد عمل شده و بر پیگیری دقیق موضوع تاکید کرده اند. اینها خادمان متولیان نظام اسلامی هستند و مردم ما به حرف این متولیان ایمان دارند.» حتما این موضوع پیگیری و نتیجه اعلام خواهد شد.

امام موقت تهران رشوه را یکی از این گناهان می داند و می افزاید: گاهی رشوه دهنده و رشوه گیرنده کاری می کنند که دست شیطان را از پشت می بندد. اما اگر معتقد باشد که خدا می بیند و خدا حریف و مدافع است، چنین کاری نمی کند.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید