هشدار وزیر اطلاعات به شورشیان داخلی و خارجی هرگز به خواب های آزاردهنده و شوم تعبیر نمی شود.

31232 862 فقط خبر

وزیر اطلاعات در بیانیه‌ای تاکید کرد: به طور خلاصه به شورشیان داخلی و خارجی هشدار می‌دهند که رویاهای آشفته و شوم آنها هرگز بر خلاف ارزش‌های دینی و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی تعبیر نمی‌شود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، وزیر اطلاعات در پیامی به مناسبت هفته تابناک دفاع خاطرنشان کرد:

در این پیام آمده است: «هفته دفاع مقدس» یادآور حماسه جاودانه و جانفشانی ملت بزرگ، غیور و شهیدپرور ایران اسلامی است که با رهنمودهای الهی امام راحل عظیم الشان (ره) و به برکت خون پاک شهدای والامقام و ایثار و جهاد مجاهدین در طول هشت سال توطئه نظامی تحمیل شده از طرف شاهنشاهی نظام حاکم بر انقلاب شکوهمند اسلامی و مستضعفین و نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران صفحه ای زرین و درخشان در تاریخ پرافتخار این مرز و بوم را رقم زده است.

ایثارگران و حماسه سازان که نسل به نسل برای ارتقای حاکمیت اسلام، با ایمان راسخ به آیات الهی و معارف آسمانی قرآن، تسلیم و ارادت کامل در برابر خداوند جاوید و توانا، پیامبر بزرگوار هستند. حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) و پیشوایان و اهل بیت عصمت و طهارت (علیه السلام) را وجه همت خود قرار داد و در عهد و پیمانی ناگسستنی با عاشورای خونین سید و سالار شهیدان حضرت عبدالله الحسین (علیه السلام) و همچنین در عصر غیبت حضرت صاحب الامر (صلی الله علیه و آله و سلم) اطاعت از اوامر و نصیحت و ارشاد حکیمانه. و انگشت اشاره مرجع عالیقدر امام راحل عظیم الشان (رحمت الله علیه) و رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) است. تنها راه موفقیت و غلبه بر توطئه های رنگارنگ شیطان بزرگ و ظلم و ستمگری آنها و ضامن سعادت دنیاست و آخرت را می دانند.

  پیشرفت 82 درصدی خط آب اضطراری به همدان

سربازان گمنام امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) در پایگاه وسیع مجاهدت و جهاد در وزارت اطلاعات و جامعه بزرگ اطلاعاتی کشور به ادای احترام و تکریم و تکریم می پردازند. حماسه ها و خاطرات لحظات ناب جهاد و مبارزه با استکبار جهانی در ایام دفاع مقدس برای همه آحاد ملت نجیب و دولت مدار ایران و به ویژه جانبازان جهاد و شهادت در دفاع مقدس و مقاومت اسلامی قاطعانه این اطمینان را می دهند که با هوشیاری و هوشمندی همه جانبه مراقب نقشه ها و بازی های احمقانه دشمنان خبیث و خنثی و بازدارنده توطئه های شوم آنان خواهند بود. آنان هشدار می دهند که خواب های آشفته و کابوس وار آنان هرگز بر خلاف ارزش های دینی و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی تعبیر نمی شود و همانطور که مقام معظم رهبری در بیانات خود به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با جانبازان این انقلاب فرمودند. منطقه: «به فضل الهی امروز یک کشور از نظر دفاعی به مرحله بازدارندگی رسیده است». بنابراین، مثل همیشه، دشمنان انتقام خود را می گیرند و ما را به دردسر می اندازند. شجاع و قوی.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید