هر اشتباهی در محاسبات دشمن با پاسخ رقت انگیز مواجه می شود/ رصد تحرکات دشمن در منطقه

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، سردار رمضان زیرراهی در نشست «جهاد تبیان» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر که به همت کارگروه شهید فهری زاده و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برگزار شد، گفت: این دانشگاه: مبارک باشد انقلاب اسلامی به دست آورد.

وی با اشاره به دستاوردهای فراوان در عرصه ایثارگری، دفاعی، امنیتی، نظامی و تجهیزاتی ایران اسلامی ادامه داد: و جوانان در مسیر ایثارگری قرار گیرند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه امروز دشمن اقتدار جمهوری اسلامی را درک کرده است، گفت: دشمنان ایران اسلامی آن را به عنوان یک نیروی مسلم در محاسبات خود قرار داده اند.

زیرآرا با یادآوری اینکه کشورها در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی هیچ فناوری نظامی در اختیار ایران قرار ندادند، گفت: امروز کشور با بومی‌سازی فناوری نظامی قادر به تولید انواع تجهیزات نظامی در کشور است که این امر باعث شده است. به رشد.» عاملی در پیشرفت جمهوری اسلامی است.

تحرکات دشمن را حتی کیلومترها دورتر از مرزهای ایران مشاهده کنید

وی خاطرنشان کرد: وجود ناوهای تندرو، موشک، موشک، موشک نقطه زن، موشک کروز و پهپادهای پیشرفته بیانگر سطح بالای نظامی، دفاعی، امنیتی و اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای حفاظت از مرزهای جمهوری اسلامی است که همگی بومی هستند. این انقلاب اسلامی است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه ایران اسلامی این توانایی را دارد که در صورت تجاوز در مقابل هر مرزی محکم بایستد و پاسخ طعنه آمیزی به آنها بدهد، تصریح کرد: آنها حتی کیلومترها از مرزهای ایران فاصله دارند. لحظه به لحظه رصد می شوند و در صورت بروز هرگونه خطا در محاسبات مطمئناً با شدت و شدت برخورد می شود.

  پذیرش در مقطع دکتری بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت

هر اشتباهی در محاسبات دشمن با پاسخ رقت انگیز مواجه می شود/ رصد تحرکات دشمن در منطقه

وی گفت: تجربه نشان می دهد که برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی باید قوی باشیم.

وی تصریح کرد: اوکراین پس از جنگ سرد سومین قدرت هسته ای جهان بود، اما پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی با اتکا به وعده های دروغین غرب، از قدرت هسته ای خود دست کشید و در مقابل وعده حمایت از امنیت اوکراین را داد. هیچ کشوری در طول جنگ به اوکراین کمک نکرد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تجهیزات نیروی دریایی سپاه مدرن است، گفت: تجهیزات نیروی دریایی سپاه در ابعاد شناور، پهپاد و موشک مدرن است و حتی ایران اسلامی تنهاترین کشور از نظر نظامی است. تجهیزاتی مانند پرتابگرهای موشکی کوچک. دارای این ابزار نظامی است که مهم، برجسته و ظرفیت ویژه است.

سردار زیرراهی با اشاره به جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس یادآور شد: در سال اول جنگ پیروزی های قابل توجهی نداشتیم، اما از سال دوم پس از برکناری بنی صدر از فرماندهی کل قوا، مردم پیروز شدند. ، ارتش و ارتش بسیج و سپاه شاهد پیروزی های بزرگی در نبردهای دریایی، زمینی و هوایی بود.

هر اشتباهی در محاسبات دشمن با پاسخ رقت انگیز مواجه می شود/ رصد تحرکات دشمن در منطقه

وی از رصد مستمر تردد کشتی ها در خلیج فارس خبر داد و گفت: ناوگان سپاه پاسداران از اشراف خوبی در خلیج فارس برخوردار است و تردد و تردد کشتی های منطقه ای و فرامنطقه ای به صورت مستمر رصد می شود.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنها دلیل ناامنی در خلیج فارس را حضور نامشروع کشورهای فرامنطقه ای دانست و تاکید کرد: اکنون این آبراه مهم و راهبردی از امنیت قابل قبولی برخوردار است و ایران اسلامی نخواهد داشت. خصمانه باشد

  پایان خدمت سربازی مرادمند/ مدافع سابق استقلال با ارتش تسویه حساب - تفکر نوین

دستاوردهای انقلاب اسلامی به برکت خون شهداست

سردار زیرهی از نیروهای امنیتی، دفاعی، تهاجمی و منطقه ای کشور تقدیر کرد و گفت: نیروی اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران فراتر از حد تصور است، بنابراین توانایی دستگیری خرابکاران در کشورهای دیگر را داریم.

وی تصریح کرد: امروز با کمترین هزینه جبهه‌های دفاعی کشور را از مرزهای آبی و خاکی کشور دور کردیم تا مردم در داخل کشور راحت باشند و امروز جبهه مقاومت اسلامی در یمن، لبنان، فلسطین و دیگر کشورها این چنین شده است. قوی است که محاسبات نظامی دولت های مستبد آنها را تضعیف و آزرده می کند.

هر اشتباهی در محاسبات دشمن با پاسخ رقت انگیز مواجه می شود/ رصد تحرکات دشمن در منطقه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با تاکید بر اینکه سلسله نشست های جهاد تبان با دعوت از نهادهای انقلابی و تاثیرگذار انقلاب اسلامی به صورت جدی در حال برگزاری است، گفت: انقلاب یک ضرورت است و دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک علمی قدرتمند عمل خواهد کرد. بازوی کشور و نهاد مردمی و انقلابی که جوانان در آن حضور دارند.

هر اشتباهی در محاسبات دشمن با پاسخ رقت انگیز مواجه می شود/ رصد تحرکات دشمن در منطقه

سروش حیدری سنگستانی با تاکید بر اینکه بسیاری از این دستاوردها با ایثار و شکوفایی بسیاری از جوانان به دست آمده است، افزود.

وی با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی یکی از قدرتمندترین نیروی دریایی جهان است، خاطرنشان کرد: این صلابت و امنیت برای حضور ملوانانی همچون شهید مهدوی و سایر همرزمان آزار و اذیت رژیم استبدادی قابل تقدیر است.

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید