هدف دانشگاه آزاد ایجاد اشتغال و تربیت دانشجوی متخصص است

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از اوز، راضیه شمسی در مراسم تجلیل از 6 مالک و برگزیده ایده ها رئیس مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی اوز که در مراسم افطاری در تالار فردوسی دانشگاه شیخ عبدالقادر فکیهی با حضور استاندار و جمعی دیگر از دانشمندان و فرهنگیان برگزار شد، گفت:


بیشتر بخوانید:

لزوم همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی برای افزایش پذیرش دانشجو


وی گفت: مایه مباهات است که دانشگاه آزاد در آخرین رتبه بندی بین المللی دانشگاه ها رتبه 352 جهان و رتبه 1 کشور را دارد.

رئیس مرکز رشد دانشگاه آزاد اوز افزود: هدف دانشگاه آزاد اسلامی در سال های اخیر و بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب، ارتباط با صنعت و ایجاد اشتغال و تقویت فعالیت های نوآوری و فناوری است. و تربیت دانشجویان متخصص.»

هدف دانشگاه آزاد ایجاد اشتغال و تربیت دانشجوی متخصص است

شمسی گفت: رویداد ملی گام دوم فرصتی است تا شرکت ها، ایده ها و استارت آپ ها برنامه های خود را به مراکز رشد و صنایع بزرگ و صندوق های سرمایه گذاری برای جذب سرمایه گذار ارائه کنند.

این مسئول گفت: خوشبختانه دعوت از ایده های برتر در دانشگاه آزاد اسلامی اوز مورد استقبال قرار گرفت و 6 ایده برتر انتخاب شدند.

شمسی گفت: برگزیدگان با اهدای لوح و هدایای نقدی با امضای فرماندار شهرستان و رئیس دانشگاه آزاد اوز مورد ارزیابی قرار گرفتند و از این پس می توانند به مدت یک سال به صورت رایگان در مرکز رشد آزاد دانشگاه اوز اسکان داده شوند و باید از منابع مالی و اعتباری استفاده شود. حمایت اخلاقی برای تجاری سازی ایده هایش.

به گزارش آنا. و از فریدونی زاده صاحب ایده گیاه دارویی تسکین دهنده تجلیل شد.

  استخدام سرآشپز، کارگر خط تولید، کارگر بار و کارگر خدماتی در شهرک صنعتی هشتگرد - تفکر نوین

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید