هدایت فارغ التحصیلان به فضاهای تولیدی دانش بنیان با پشتیبانی امکانات

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان در گفتگو با آنا مطرح کرد؛

16897 258 فقط خبر

یوسف شعبانی گفت: تلاش می کنیم با حمایت های تسهیل شده دولت، افراد تحصیل کرده و فارغ التحصیلان دانشگاهی را به فضاهای تولیدی دانش بنیان سوق دهیم.

یوسف شعبانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در بازدید از آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا با بیان اینکه دانشگاه آزاد یکی از علوم خوب است، گفت: مراکزی در غرب کشور با توجه به ظرفیت این مرکز علمی.

وی با بیان اینکه سمینارهای علمی و دانشگاهی حلقه مفقوده صنعت است، افزود: تلاش می کنیم این حلقه مفقوده را بین مراکز تحقیقاتی و واحدهای تولیدی به منظور اعمال آموزش آکادمیک ایجاد کنیم.

مشکل کنونی جامعه در بخش اشتغال، بیکاری افراد تحصیل کرده است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان تاکید کرد: مشکل اصلی جامعه کنونی در حوزه اشتغال، بیکاری تحصیلکردگان است و باید فرصت شغلی بیشتری برای فارغ التحصیلان دانشگاهی فراهم شود.

هدایت فارغ التحصیلان به فضاهای تولیدی دانش بنیان با پشتیبانی امکانات

شعبانی با توجه به شعار سال «تولید دانش بنیان، ایجاد اشتغال» گفت: تلاش می کنیم با حمایت های تسهیل شده دولت، افراد تحصیل کرده را به فضاهای تولیدی دانش بنیان هدایت کنیم.

وی افزود: اکنون واحدهای تولیدی و کارآفرین به دنبال نیروهای جوان، تحصیلکرده و توانمند در عرصه تولید و فعالیت های اقتصادی هستند و انعقاد تفاهم نامه تجاری سازی علم و آموزش دانشگاهی می تواند در افزایش سطح اثرگذار باشد. اشتغال افراد تحصیل کرده

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با استفاده از ظرفیت علمی موجود در مراکز علمی، وضعیت واحدهای تولیدی را ارتقا دهیم و امیدواریم تفاهم نامه عملیاتی بین این اداره کل منعقد شود. تعاون، کار و مراقبت اجتماعی و دانشگاه آزاد با جدیت در این زمینه گام برداریم.

  این پیرمرد ایرانی کیست؟ / بازیگری که بهش اعتماد نداری! + عکس - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید