هداد به حملات پاسخ داد/ من خودم کفاش بودم! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، هداد عزیزی در بخشی از سخنان تلویزیونی خود با بیان اینکه مهدی طارمی در برف و محدودیت های پروازی ترکیه گیر کرده بود، گفت: سوء تفاهم ایجاد کرد. هداد عزیزی در این خصوص گفت: نباید به موضع یا درک مغرضانه این دسته از افراد توجه کرد. همه می دانند که من خودم از قشر بسیار ضعیفی هستم و در چندین برنامه با افتخار گفته ام که در خانواده های ضعیف زندگی و بزرگ شده ام.

وی افزود: زندگی من به گونه ای بود که از 13 سالگی یک کیسه 50 کیلوگرمی گچ بر پشتم گذاشتم و آن را به طبقه چهارم رساندم و سپس الک کردم و گچ درست کردم و این کار تا 17 سالگی ادامه داشت. من همچنین به کولبر بودنم افتخار می کنم.”

پیشکسوت فوتبال کشورمان تاکید کرد: کارگران و همکاران از شریف ترین اقشار جامعه هستند که به اصطلاح نان را خودشان می خورند. گفتند به دلیل بارش برف هواپیما با مهدی طارمی نتوانست در استانبول فرود بیاید و در یکی از روستاها فرود آمد و نمی دانستند چگونه یکی از مهم ترین بازیکنان تیم ملی را به اردوی تیم بیاورند و من هم گفتم. که بتوانند از خانواده کولبر کمک بگیرند. “این کلمه بد از کجا می آید؟”

وی ادامه داد: اکنون برخی برای اهداف سیاسی یا سوء تفاهم تبلیغاتی انجام می دهند. وقتی می گویم برای آوردن قهرمان ملی به اردوی تیم از یک کفاش کمک بگیرید، یعنی نشان دادن جایگاه و هنر این گروه، چه کارهای غیرممکنی انجام می دهند. ببینید این مردم چقدر دچار سوءتفاهم شده اند که فراموش کرده اند من خودم همیشه با افتخار گفته ام که کارگر و بچه روستایی به دنیا آمده ام. “هنوز جا برای قدردانی وجود دارد که کسی شما را به دشمنی بسیار نادان تبدیل می کند.”

  آخرین اخبار تحول وضعیت آموزشی 29 اسفند 1392 - اندیشه معاصر

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257677

دیدگاهتان را بنویسید