هادی ساعی: تکواندو از ظرفیت مهمان نوازی استفاده می کند/ امیدواریم سکوهای آسیا را برگردانیم

1075976 فقط خبر

هادی ساعی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی آنا، درباره شرایط تیم ملی تکواندو ایران و حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: شرایط خوب و سطح این مسابقات بالاست. همه ما در تلاش هستیم تا نتایج خوبی نسبت به فصل قبل کسب کنیم.» ما تیم جوانی داریم و امیدوارم این بی تجربگی به نفع ما نباشد، با این حال همه تکواندوکاران بسیار خوب تمرین می کنند و با انگیزه هستند، بنابراین تیم خوبی داریم. وضعیت تیم ها را بررسی کردم، کادرفنی با جدیت کار می کند و کمیته فنی هم کمک می کند، امیدواریم در این مسابقات نتیجه خوبی برای تکواندو ایران به دست آوریم.

وی در خصوص عدم حضور در مسابقات جایزه بزرگ تکواندو گفت: طبق تحقیقات انجام شده اولویت اصلی ما باید حضور در مسابقات جهانی باشد و در صورت کسب مدال از مسابقات جهانی به نظر می رسد نیمه راه هستیم و خواهیم داشت. شانس بالایی داریم از گرندپری پاریس تا جام جهانی یک مرحله پیشرو داریم و احتمالاً برندگان این مسابقات را اعزام خواهیم کرد.شرایط مسابقات تغییر کرده و برای تعدادی از تکواندوکاران ما دعوتنامه ارسال شده است. برای بچه های بالای 70 سال در رنکینگ سخت است و ریسک و هزینه زیادی را به همراه دارد، اما اگر تکواندوکاران فینالیست شوند تنها در یکی از مراحل گرندپری منچستر شانس حضور دارند. این مسابقات

رئیس فدراسیون تکواندو در پاسخ به این سوال که آیا میزبان قرارداد خود را با آذربایجان فسخ کرده و در این صورت آیا به تکواندو ایران بازمی گردد یا خیر، گفت: هستند و باید از آنها استفاده کنیم تا این افراد بتوانند در کشور خودشان چند وقت پیش گفتم اگر میزبان با آذربایجان قرارداد نداشته باشد از دانش و ظرفیت او استفاده می کنیم. البته الان همه مربیان ما در همه رده های سنی انتخاب شده اند اما قطعا در فرصت های دیگر از آن به عنوان سرمایه تکواندو ایران استفاده خواهیم کرد.

  رفع نیاز محققین و صنعتگران با 300 نوع خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید