نیکساد: واکنش مجلس به تاکسی های فرسوده در شهر به پایین بودن حقوق معلمان و فرهنگیان + جزئیات تعویض خودروهای فرسوده مردم – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سید سلمان ذاکر در سومین جلسه علنی در تذکری با استناد به اصل 40 قانون اساسی گفت: مصداق آن بند الحاقی 1 تبصره 7 در شرایطی است که حمل و نقل با مشکلات زیادی مواجه هستیم. و توسعه صنعت خودرو. وقتی در مرکز شهر تاکسی های کثیف می بینیم شرمنده می شویم. در مراکز استان ها 600 تا 1000 تاکسی فرسوده و 300 تا 700 اتوبوس فرسوده وجود دارد.

وی همچنین با اشاره به تجمع معلمان حق التدریس در مجلس با تاکید بر اینکه نباید از وضعیت معیشتی مردم غافل شد، افزود: حق التدریس ها جرمی مرتکب نشده است که بیش از یک هفته و یک بار برای آنها مجازات کرده باشیم. ما اقدامی نکردیم از مسئولین بخواهید کاری انجام دهند.

علی نق زاد رئیس جلسه در پاسخ به این سخنان گفت: من شخصاً از طرف مجلس و هیئت رئیسه با وزیر آموزش و پرورش تماس گرفتم و معاون ایشان را به مجلس آوردم و صبح امروز با میرکاظمی مدیر برنامه و بودجه تماس گرفتم. گفت جلسه خواهد بود با علی احمدی متولی این موضوع هم تماس گرفتم که امروز جواب می دهد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: آقای میرکاظمی به من گفتند که بالغ بر 2 هزار پیامک و واتساپ وجود دارد. نوری وزیر آموزش و پرورش در مجلس توضیحاتی داد و ما هم جزو تجمع کنندگان مقابل مجلس بودیم.

نق زاد در خصوص بند الحاقی تبصره ۷ گفت: رئیس کمیته مشترک می گوید گزارش کمیته با پیشنهاد کریمی مغایرت دارد. بنابراین متن صحیح باید بررسی و سپس در مجلس بررسی شود

  کودکانی که نباید واکسینه شوند - تفکر مدرن

انتهای پیام/*

(25 بار بازدید شده، امروز 25 بازدید)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276909

دیدگاهتان را بنویسید