نگرانی مقام ارشد اطلاعاتی اسرائیل از 3 عامل مرتبط با ایران

927872 فقط خبر

عاموس یادلین، رئیس سابق سازمان ضد جاسوسی ارتش اسرائیل و رئیس فعلی مؤسسه مطالعات امنیت داخلی این رژیم، از «جبهه های نگران کننده در رویارویی با ایران و حزب الله» صحبت کرد.

وی در گفت‌وگو با شبکه 12 رژیم صهیونیستی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در مورد پرونده هسته‌ای ایران سردرگم است، گفت: اولین موضوع مورد نگرانی موضوع هسته‌ای است، بنابراین غنی‌سازی ایران به 60 درصد رسیده است. ما در شرایطی هستیم که نمی دانیم چه سیاستی را در پیش بگیریم».

یادلین ادامه داد: نمی‌دانیم که باید از بازگشت به توافقی که ایران را از سلاح‌های هسته‌ای عقب می‌اندازد، اما پول زیادی به آن می‌دهد، حمایت کنیم یا از عدم بازگشت به توافقی که متعلق به اسرائیل است، حمایت کنیم. سیاست رسمی یا خارج از معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای، چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

ژنرال صهیونیست دو جبهه نگران کننده دیگر برای تل آویو را پروژه ای برای دقت موشک های حزب الله و موضوع سوریه عنوان کرد و گفت: من سیاست داخلی و اینکه اسرائیل به کجا می رود را دیدم. ما قبل از پایان سال چالش های بزرگی داریم. من درباره ایران و حزب الله گفتم، اینها چیزهای بسیار مهمی است. هیچ راست و چپی برای ایران و حزب الله وجود ندارد.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله در بیانیه ای در یک سخنرانی در ماه فوریه گفت که لبنان این قدرت را دارد که موشک های خود را به هزاران موشک نقطه به نقطه تبدیل کند.

رای الیوم نیز در این هفته نوشت حزب الله در جنگ احتمالی آینده علیه رژیم صهیونیستی مانند جنگ 33 روزه نخواهد بود و 6 شگفتی مهم برای صهیونیست ها وجود دارد.

  قیمت دلار در بازار آزاد امروز / تبدیل پوند به دلار - تفکر مدرن

انتهای پیام/4106/

دیدگاهتان را بنویسید