نکاتی برای استفاده از اتصالات راه دور – تفکر معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، وقتی هزاران مایل بین شما فاصله است، حفظ ارتباط می تواند به مهارت های خاصی نیاز داشته باشد. خوشبختانه مشاور خانواده راه‌های زیادی برای انجام این رابطه دارد.

این مقاله ممکن است برای شرایط زیر مناسب باشد:

 • نسبت به فاصله ای که از همسرتان دارید، مضطرب و ناراحت باشید
 • مطمئن نیستید که آیا اتصال راه دور برای شما مناسب است یا خیر
 • شما یک رابطه از راه دور را در نظر دارید و می خواهید آن را بهترین هدف خود بدانید

نکاتی برای اجرای اتصالات راه دور

گاهی اوقات کار کردن این رابطه سخت است – اما ممکن است. پس این ارتباط را رها نکنید. بسیاری از زوج های خوشبخت هستند که بخش قابل توجهی از زمان خود را در مکان های مختلف زندگی می کنند.

در اینجا تعدادی از اصول خوب وجود دارد که می توان از آنها برای داشتن یک رابطه خوب از راه دور استفاده کرد.

 • در رابطه خود محرمانه باشید

در این صورت فاصله محدودی بین شما و همسرتان وجود خواهد داشت. چرا این اتفاق می افتد؟ اینو میفهمی! مثبت و خوش بین باشید و باور داشته باشید که این ارتباط برای شما مفید خواهد بود.

 • حسادت خود را تحت کنترل داشته باشید

اگر همسرتان در فاصله‌ای متفاوت از شما زندگی می‌کند، همسرتان دوستان جدیدی پیدا می‌کند و شبکه‌های اجتماعی جدیدی ایجاد می‌کند.

اجازه نده تخیلت بهترین چیزهای زندگیت را خراب کند. فقط به این دلیل که آنها می گویند که یک دوست جدید فوق العاده دارند، به این معنی نیست که او با آنها زندگی می کند و قصد دارد رابطه با شما را پایان دهد.

  هر روز با تبر به بخشی از بورس می زنند

یا می توانید مشاوره ازدواج بگیرید.

 • مرتب همدیگر را ببینید

اگر اغلب نمی توانید با هم باشید، بهترین گزینه بعدی چت کردن منظم است. آنچه را که در زندگی روزمره تان اتفاق افتاده توصیف کنید تا فکر نکنید طرف مقابل شما را فراموش کرده است.

برای چت آنلاین و تماس های تلفنی یک برنامه زمانی مشخص مشخص کنید. اگر اختلاف زمانی وجود دارد، زمانی را که برای هر دوی شما مناسب است مشخص کنید و آن را به یک زمان خاص برای یک «زوج» تبدیل کنید.

 • کاملا صادق باشید

اگر رابطه شما می خواهد قوی بماند، باید به آن اعتماد کنید. اگر به نظر می رسد چیزی را پنهان می کنید، ممکن است همسرتان مشکوک شود و ذهن فرد مشکوک مشکلات مختلفی را ایجاد کند.

 • همه چیز را در ابتدا فهرست کنید

همه ترجیح می دهند از فاصله متفاوتی ارتباط برقرار کنند. شما باید موافقت کنید که هر روز، یک بار در هفته یا یک بار در ماه صحبت کنید. وقتی جدا از هم زندگی می کنید، ممکن است انتخاب کنید که رابطه خاصی نداشته باشید. می توانید قبول کنید که ارسال پیام در ساعت 3 بعد از نیمه شب ممنوع است. هر تصمیمی که می گیرید، مطمئن شوید که وضعیت هر دوی شما یکسان است.

 • برنامه ها را مشخص کنید

ما عاشق برنامه ریزی هستیم زیرا به ما چشم اندازی برای حرکت به جلو می دهد. برنامه ای برای سفر و ملاقات با همسر خود داشته باشید یا شام جمعه آینده با اسکایپ تماس بگیرید. این جلسه را برای ساعت 20:00 ترتیب دهید.

  گابریل پاین از استقلال رفت؟ پیشنهاد وسوسه انگیز برای سرمربی ایتالیایی استقلال! - اندیشه معاصر

همچنین می توانید از مشاوره ازدواج مشاوره بگیرید.

 • بالاترین قسمت را پیدا کنید

بله، روابط از راه دور می تواند واقعا دردناک باشد، اما می تواند جالب باشد. شما تمام حمایت هایی را که برای داشتن یک رابطه دوست دارید و نیاز دارید دریافت می کنید، اما همچنین می توانید زمان زیادی را با دوستان خود بگذرانید و کارها را انجام دهید.

تعیین کنید که بالاترین و مهمترین چیز برای شماست. مسافت های طولانی نمی تواند باعث ناراحتی شود.

 • برای شوهرتان در این رابطه باشید، حتی زمانی که واقعاً با او نیستید

اگر چه همسرتان دور از شما زندگی می کند، اما فراز و نشیب های خاصی هم دارد که همیشه درگیر آن است.

اطمینان حاصل کنید که همسرتان به حمایت و مراقبت از شما ادامه می دهد، حتی اگر از نظر فیزیکی نتوانید او را ببینید. مرتباً با استفاده از تلفن یا اسکایپ خود را بررسی کنید. هر زمان که خواستید او را در آغوش بگیرید و همچنین به او نشان دهید که دوستش دارید.

 • آنها را غافلگیر کنید

برخی از مردم شگفتی ها را دوست دارند. از دریافت پیامی مبنی بر «شما شگفت‌انگیز هستید» تا ارسال یک پیتزای خوشمزه که ناگهان به خانه شما تحویل داده می‌شود، شگفتی‌هایی وجود دارد که هرگز قدیمی نمی‌شوند و تکرار نمی‌شوند. با غافلگیر کردن شوهرتان که دور است، چیزها را جذاب نگه دارید.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257315

دیدگاهتان را بنویسید