نوری: رکورد ساپینتو بهتر از سایر مربیان خارجی استقلال است/ هواداران باید صبور باشند

1083374 فقط خبر

محمد نوری در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی آنا، درباره انتخاب ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی استقلال گفت: یک خارجی تیم استقلال را تحویل گرفته و وظیفه من و همه پیشکسوتان این است که از استقلال حمایت کنیم. این مربی سابقه خوبی دارد و زمانی که بازیکن بود در تیم پرتغال حضور داشت و سپس هدایت تیم های بزرگ را بر عهده گرفت.

وی گفت: شخصیت ساپینتو نشان می دهد که او فردی برون گرا است و نسبت به تیمی که هدایت می کند و سخت کار می کند تعصب دارد و خوشحالی هواداران برایش مهم است اما باید به او زمان داد تا نسبی کسب کند. بازیکنان و فوتبال

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال قبلا مربی خارجی داشته است اما به نظر من ساپینتو کاملا متفاوت است. رکورد او قطعا بهتر از شفر است و معتقدم از بسیاری جهات حتی از استراماچونی هم بهتر است. اما همانطور که گفتم او نیاز به حمایت دارد و هواداران باید صبور باشند. با این حال او یک مربی خارجی است که به فوتبال ما آمده و باید مدتی تجربه و اشتباه داشته باشد تا بازیکنان را به خوبی بشناسد.

نوری تاکید کرد: مدیران باشگاه استقلال به خوبی متوجه حساسیت هواداران هستند. استقلال با مجیدی قهرمان شد و به همین دلیل هواداران نگران تیمشان هستند. این نگرانی قطعا برای مدیران باشگاه قابل درک است و به همین دلیل بازیکنان خوبی را جذب کرده اند.

بازیکن سابق استقلال گفت: آجورلو در فصل گذشته عملکرد مدیریتی خوبی داشت و در این فصل توانست شرایط را برای قهرمانی تیم و فرهاد مجیدی فراهم کند. و در این فصل قطعا از سرمربی جدید استقلال حمایت خواهد کرد تا در این راه موفق شود.

  678 میلیارد تن وام دانشجویی در ترم گذشته بازپرداخت شد / ساخت 40 هزار خوابگاه متاهل در آینده نزدیک

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید