نوبت نهم آزمون دانشگاه سمفا روز جمعه 31 تیرماه برگزار می شود

985606 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، نهمین دوره آزمون سمفا (سمفا دانشگاهی) روز جمعه 31 تیر 1401 برابر با 31 تیر 1391 و ذی الحجه 1443 در شهرستان های کشور برگزار می شود. از جمله: اصفهان، تهران، سنندج. فقط صبح) و در عراق (شهرهای نجف اشرف، بغداد، سلیمانه) و بیروت (لبنان) (صبح و بعدازظهر) برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه متقاضیان شرکت در آزمون مذکور بر اساس مندرجات بند الف این اطلاعیه در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد و پس از پرینت کارت ورود به جلسه در صورت وجود نقص، داوطلبان. باید طبق بند “ب” این اطلاعیه عمل کند

لازم به توضیح است این آزمون در نواحی داخل کشور و نواحی خارج از کشور به روش قبلی (روی کاغذ) به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

نحوه و زمان چاپ راهنمای آزمون و کارت ورود به جلسه

کارت امتیازی آزمون داوطلبان به همراه راهنمای نمره آزمون از روز چهارشنبه 8 لغایت پنجشنبه 9 تیرماه در پرتال اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org برای مشاهده و چاپ می باشد. داوطلبان شرکت در آزمون پرینت کارت ورود به جلسه باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق و با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) یا شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام (16 رقمی) به درگاه اطلاع رسانی فوق مراجعه کنند. ) و نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره گذرنامه، پرینت برگه راهنما و کارت شرکت در آزمون را تهیه نمایید.

رفع نقص کارت شرکت در آزمون

داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت اطلاعات ثبت نامی خود با محتوای کارت ورود به جلسه، مطابق توضیحات ذیل کارت، صبح روز پنجشنبه 9 تیرماه از ساعت 8:30 الی 12:00 مغایرت را بررسی و اصلاح نمایند. بعدازظهر از ساعت 14 الی 17 با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و در صورت عدم تطابق عکس روی کارت با دو قطعه عکس به مسئول این آزمون مراجعه کنید (مطابق با به جدول زیر مراجعه کرده و نسبت به تصحیح و تصحیح مشکلات احتمالی کارت خود اقدام کنید

  پوتین و پاشینیان دیدار و گفتگو کردند

داوطلبانی که شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام خود را فراموش کرده اند می توانند برای دریافت شماره پرونده با شماره تلفن 36182367 با پیش شماره 026 تماس بگیرند. همچنین داوطلبان نواحی کشور در صورت مشاهده مشکل در پرینت کارت خود جهت پیگیری با شماره تلفن اعلام شده تماس گرفته و داوطلبان جهت حضور در آزمون مذکور در منطقه عراق و لبنان در آزمون مذکور شرکت نمایند. امتحان برای رفع نقص احتمالی کارت به آدرس مکانی که روی کارت آزمون درج شده است مراجعه کنید.

جدول استان، شهر و کشور محل برگزاری آزمون

استان / ایالت

نام شهر محل برگزاری آزمون

استان یا شهر یا کشور محل سکونت

اصفهان

اصفهان

کلیه متقاضیان از اصفهان

تهران

تهران

کلیه متقاضیان از تهران، مشهد، قزوین، رشت

کردستان

سنندج

کلیه متقاضیان از سنندج همدان

عراق

(شهرهای نجف اشرف، بغداد، سلیمانه)

همه متقاضیان از عراق

لبنان

بیروت

همه متقاضیان از لبنان

انتهای پیام/4040/

دیدگاهتان را بنویسید