نوآوری های معدنی برای جذب سرمایه گذاران ارائه می شود

637155510167610008 lg فقط خبر

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا؛ در راستای حمایت صاحبان ایده های خلاق و نوآور و اهمیت فراوان هم افزایی و تعامل ایده پردازان و صاحبان مشکل، سومین جشنواره ایده های ارزش آفرینی در معدن و صنایع معدنی میزبان ایده ها و فناوری های نوین در حوزه لیزر است. ، فوتونیک، مواد مدرن و ساخته شده.

این رویداد فناوری با رویکرد تعاملی شرکت کنندگان در این حوزه و شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه معدن و مواد معدنی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

در این صورت، فرصتی برای ایجاد شبکه ای از ایده های برتر برای رفع هر یک از نیازهای صنعتی فراهم کرد. در دور سوم این رویداد، بخش‌های مختلف تلاش کردند تا ارتباط بهتری بین طرف عرضه و تقاضای فناوری ایجاد کنند.

از یک سو، شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و استارت‌آپ‌های فناوری در حوزه‌هایی مانند لیزر، فوتونیک، مکانیک، معدن و مهندسی و در سمت تقاضای فناوری، شرکت‌هایی هستند که نیازهای فناوری در صنعت معدن دارند.

محصولات و خدمات 11 استارت آپ منتخب از مرکز نوآوری معدن و صنایع معدنی ایران مورد ارزیابی قرار گرفت و بر اساس تحلیل انجام شده، تیم های منتخب واجد شرایط جذب سرمایه شدند.

این مرکز در راستای ارتقای سطح بلوغ فناورانه محصولات نوآورانه، رویداد اشتراک ایده های برگزیده جشنواره ایده های ارزش آفرینی در معدن و صنایع معدنی را در خرداد ماه سال جاری برگزار کرد و ایده های دسته بندی شده را در سه دسته اعلام کرد. سطوح بلوغ تکنولوژیکی

اگر پارک های علم و فناوری در این مرحله تیم های راه اندازی با TRL کمتر از 3 را بپذیرند و مستقر کنند و به تکمیل دوره قبل از تسریع این تیم ها تا TRL4 کمک کنند، ایمینو به این پارک ها تا 50 با توجه به سطح پذیرش TRL ارائه می دهد. حمایت میلیونی

  حضور دانشگاه کردستان در بهترین دانشگاه های آسیا

همچنین در صورتی که سطح بلوغ فنی این تیم ها 4 تا 6 باشد، سرمایه گذار این تیم ها می تواند حداکثر به مدت 6 ماه تیم خود را به صورت رایگان در مرکز نوآوری مستقر کند و این تیم خدمات اینترنت پرسرعت، تلفن اختصاصی، آموزش و مشاوره در زمینه های تجاری، خدمات بازاریابی، حقوقی و تسهیلاتی و تجهیزات لازم اخذ شد.

پس از ارزیابی ها و موفقیت تیم پس از گذراندن دوره شتاب، سرمایه گذار این ایده شتابده مطابق با توسعه و تقویت اکوسیستم نوآوری و فناوری در بخش معدن و صنایع معدنی موظف به پرداخت خدمات آموزشی سایر افراد می باشد. هسته های نوآوری در ازای خدماتی که دریافت کرده است به کندی انجام می شود و این تسهیل و حمایت از پروژه های نوآورانه با هدف خدمت در ازای خدمات محقق می شود.

این رویداد همچنین فضای همکاری تا 3 ماه را برای تیم های سطح بلوغ فناوری 7-9 فراهم می کند و به توسعه بازار آنها کمک می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید