نمایندگان مردم از رزمایش موفقیت آمیز ناوگان بالگردی نیروی دریایی ارتش تقدیر کردند

974496 فقط خبر

احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی ایران ظهر امروز (چهارشنبه 14 مرداد) بیانیه 196 نماینده مجلس مبنی بر تقدیر و تشکر از نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به دلیل برگزاری این مراسم را قرائت کرد. تمرین موفقیت آمیز ناوگان هواپیماهای بدون سرنشین پیشرفته

متن این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خدا

«نیروهای دریایی امروز یک نیروی راهبردی در بسیاری از نقاط جهان و در کشور ما هستند. به نیروی دریایی به عنوان یک نیروی استراتژیک نگاه کنید.

از بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی

جمهوری اسلامی ایران بر این باور است که با توجه به روحیه تجاوزکارانه و استکباری نظام، ارتقای توان دفاعی کشور ضروری است و در این راستا استقرار پایگاه‌های متعدد پهپادی در نقاط دورافتاده کشور و موفقیت‌های اخیر رزمایش ناوگان هواپیماهای بدون سرنشین پیشرفته نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بر فراز اقیانوس ها که در آستانه فناوری نظامی قرار دارند و مصداق بارز قدرت بازدارندگی ایران اسلامی هستند، این توان پیامی برای کشورهای جهان است. منطقه عزت ملت ها و همچنین تامین کننده امنیت جمعی بدون حضور غیرقانونی بیگانگان است.

چرا که پرواز انواع پهپادهای دریایی و عمودی از عرشه یگان های سطحی و زیردریایی برای اولین بار و در شرایط تحریم، عرصه جدیدی محسوب می شود که هوشمندی پهپادها را تا صدها کیلومتر فراتر از مرزها و عملیاتی شدن افزایش داده است. عمق و قدرت رزمی پهپادهای استراتژیک نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان بازوی دراز جمهوری اسلامی ایران در دریاهای آزاد و آبهای بین المللی مسئول حفاظت از مرزها و اقتصاد دریایی دوچندان شده است.

  پرتاب موفقیت آمیز ماهواره خیام نشان داد که تحریم ها نمی توانند ایران قدرتمند را متوقف کنند

ما نمایندگان شورای اسلامی به نمایندگی از ملت فهیم و با بصیرت اسلامی، خرسندیم که رزمایش پرنده بدون سرنشین نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را با موفقیت انجام دهیم و در جهت ارتقای دانش پهپادهای بدون سرنشین نیروی دریایی ارتش اقدامی هوشمندانه انجام دهیم. ارتش اسلام، جمهوری ایران در شرایطی که منطقه غرب آسیا به دلیل حضور سران منحوس استکبار جهانی متلاطم شده است، همچنین از حفظ، دلگرمی و آمادگی شبانه روزی تشکر و قدردانی می کنیم. و رشادت های دلاورمردان و سربازان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرمانده محترم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر جمهوری اسلامی ایران و سایر فرماندهان و سربازان دریایی این نیرو و امید است با اتکال به خداوند متعال با عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) و به فرمان فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای، همیشه سربلند و پایدار باشند. انجام وظایف نظامی

دیدگاهتان را بنویسید