نمایش 15 محصول فناورانه طبیعی و گیاهی در نمایشگاه عصر امید

پریوش گادری نیا کاندیدای اصلی و شرکت کننده در رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا درباره محصولات شرکت فناوری مطهرگستر گفت: ما در این رویداد شرکت خواهند کرد.

وی دانشجوی دکتری میکروبیولوژی دانشگاه آزاد شیراز است و گفت: شرکت فناوری مطهرگستر با حمایت مرکز رشد دانشگاه آزاد زنجان در این نمایشگاه شرکت می کند. وی ادامه داد: در حوزه های دارویی، نانومواد گیاهی، آرایشی، بهداشتی فعالیت داریم.


بیشتر بخوانید:

تجزیه و تحلیل تکنولوژیکی و برندسازی عسل

تبدیل دی اکسید کربن به اکسیژن با فیلتراسیون فرآیند نفوذ زباله

تولید ماشین آلات سنگ شکن و تجهیزات مربوطه

آزمایشگاه خدمات رسانی به پروژه های تحقیقاتی و علمی پژوهشگران


این محقق دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه هسته فناوری بودیم و شرکت شدیم و با فعالیت مستمر و اخذ مجوز آن را به ثبت رساندیم، افزود: و در مقیاس نانو قرار می گیرد و مراحل را طی می کند.

کادرنیا افزود: ما توانستیم ترکیبات دیگری را که اصلا تولید داخلی ندارند در مقیاس آزمایشگاهی تولید کنیم و در نمایشگاه های مختلف شرکت کنیم و حتی از طرق مختلف به فروش برسانیم.

نمایش 15 محصول فناورانه طبیعی و گیاهی در نمایشگاه عصر امید

وی در پاسخ به این سوال که چه انتظاری از رویداد عصر امید دارد، گفت: امیدواریم بتوانیم در این رویداد سرمایه گذار پیدا کنیم، در شرکت های نوپا شرکت کنیم و محصولات خود را به تولید انبوه برسانیم و اگر بتوانیم محصولات خود را تولید کنیم، شغل ایجاد کنیم. ما قطعاً به یک شریک نیاز داریم که به ما امکان می دهد از افراد جوان و تحصیل کرده ای که در این راستا نیاز به کار دارند استفاده کنیم.

  8 نشانه خیانت در یک رابطه عاطفی - تفکر مدرن

به گزارش آنا، دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به منظور ارائه و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه به منظور فراهم کردن بستر ایجاد استارت آپ ها برگزار شد. و کسب و کارهای دانش بنیان و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس این دانشگاه با شعار هزار گروه پژوهشی و زیرساخت، هزار ایده و استارت آپ و هزار شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی شده است.

مراسم سراسری گام دوم (عصر امید) به مدت چهار روز از ساعت 8 تا 11 هورداد سال 1401 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار شد و بخشی از عملیات 40 ساله انقلاب اسلامی بود. دانشگاه آزاد در رشته های مختلف آموزشی منابع انسانی، فرهنگی و اقتصادی، علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی و …

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید