نمایش آخرین دستاوردهای انرژی ایران برای افزایش بهره وری

1080140 فقط خبر

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا؛ نمایشگاه و همایش بین المللی بهره وری و بهره وری انرژی ایران فرصتی است تا فعالان این عرصه آخرین دستاوردها، راهکارها و تجربیات خود را ارائه دهند.

کمبود بهره وری انرژی در بخش های مختلف گرمایش، سوخت و برق و در کاربردهای مختلف صنعتی، کشاورزی، خانگی و حمل و نقل به یک چالش بزرگ در سال های اخیر تبدیل شده است.

تداوم آن با از دست دادن سرمایه‌گذاری‌ها و منابع کلان، به دلیل کمبود منابع انرژی در بخش‌های مختلف، وضعیت اضطراری کشور را به دنبال خواهد داشت و آسیب‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فراوانی را به همراه خواهد داشت.

انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران با همکاری سازمان حاکمیت انرژی با درک ضرورت ایجاد اجماع بین اعضای جامعه و ذینفعان و تصمیم گیران مختلف به منظور بررسی ابعاد مختلف بهره وری انرژی از جمله برق، گرما، سوخت و غذا در کشور انجمن با ایجاد دبیرخانه دائمی بین المللی بهره وری انرژی و بهینه سازی ایران زمینه را برای تبادل تجربه و تعامل فعالان محیط زیست در حوزه انرژی فراهم کرده است.

این رویداد در 29 و 30 مرداد ماه سال جاری با حضور فعالان حوزه انرژی در راستای توسعه فناوری این حوزه، اندیشیدن و ارائه راهکارهایی برای توسعه بهینه سازی انرژی در کشور برگزار می شود.

این رویداد ملی و بین المللی که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سایر دست اندرکاران حوزه بهینه سازی و بهره وری انرژی در کشور برگزار می شود، با هدف پرداختن به پیچیدگی های فنی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، امنیتی و فرهنگی کشور برگزار می شود. کشور بهره وری انرژی در کشور. مطالعه بهره وری انرژی به صورت یکپارچه در سراسر زنجیره انرژی شامل تولید، انتقال، توزیع، مصرف و ذخیره سازی برق، گرما، سوخت و غذا، هماهنگی بخش های مختلف نفت، انرژی، صنعت، راه و شهرسازی، زیست شناسی محیط زیست ، علم و فناوری تصمیمات سیاسی را دنبال می کند.

  خواص استثنایی امگا 3 بر بدن - تفکر مدرن

در اولین جلسه شورای سیاسی به ریاست حقوقدان به عنوان رئیس همایش با حضور فعالان این حوزه در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، محورهای پیشنهادی پنل های تخصصی این رویداد جامع مورد بحث و بررسی قرار گرفت. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این رویداد به سایت همایش مراجعه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید