نمایشگاه “عصر امید” توسط سفیر بنگلادش

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی در نشست مشترک با سفیر بنگلادش گفت: دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی دارای پنج واحد دانشگاهی و یک مرکز آموزشی است که بیش از 30 سال توانایی خدمت رسانی دارد، مانند سنگ قیمتی درخشان در آموزش عالی برای فراهم آوردن امکانات، تجهیزات و شرایط مناسب برای علاقمندان به تحصیلات عالی.

غلامرضا کاظمی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی دارای مقاطع کاردانی تا دکتری، دارای 210 استاد است و اکنون بیش از 9 هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوینورد افزود: بیش از 45 هزار نفر از واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارغ التحصیل شده اند که بیشتر آنها به عنوان مدیر، مسئول ارشد استانی و کشوری فعالیت می کنند.

وی گفت: تمام تلاش کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی این است که هر دانشجو علاوه بر داشتن مدرک دیپلم، مهارت و تجربه لازم را برای ورود به جامعه و داشتن شغل مناسب داشته باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی بیش از 60 هزار هکتار عرصه آموزشی، پژوهشی، ورزشی، آزمایشگاهی، سمیناری و فرهنگی دارد.

نمایشگاه

کاظمی با اشاره به جذب دانشجوی غیر ایرانی در واحد بجنورد گفت: 24 هزار دانشجوی غیرایرانی در تمامی گروه های دانشگاهی کشور وجود دارد. واحد بجنورد با ایجاد شرایط و امکانات آموزشی مناسب موفق به جذب 313 دانشجوی غیر ایرانی در رشته ها و مقاطع مختلف شده است.

این مقام مسئول با امید به مشارکت همه جانبه دانشگاه با بنگلادش افزود: امیدواریم با ایجاد بسترهای آموزشی و پژوهشی مناسب و ایجاد شرایط مناسب، فضای مناسب برای یادگیری و تبادل مسائل علمی و پژوهشی با بنگلادش، پذیرای دانشجویان بیشتری از بنگلادش باشیم. ایجاد کردن.

  دمبله در بارسلونا می ماند

سفیر بنگلادش نیز در ادامه این نشست گفت: در بازدیدی که از نمایشگاه رویداد عصر امید در تهران داشتم، امکانات، تجهیزات و تحقیق و توسعه دانشگاه آزاد اسلامی برایم بسیار جالب بود.

وی گفت: با برپایی این نمایشگاه؛ ایده ها، نوآوری ها، پایگاه پژوهشی این دانشگاه به خوبی در معرض دید عموم قرار گرفت و این فعالیت مهم پژوهشی دانشگاه در کشور باعث شد تا افراد بیشتری از امکانات و ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی آگاه شوند.

گل اعظم سرکار افزود: امیدوارم شرایط مناسبی برای راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی در بنگلادش فراهم شود تا بتوانیم از ظرفیت های بالقوه این دانشگاه بهره ببریم. یکی از تلاش های من این خواهد بود که زمینه همکاری و تعامل بین بنگلادش و دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شود.

سفیر بنگلادش گفت: بنگلادش در 31 خرداد وبینار برگزار می کند و به حضور کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در این وبینار افتخار می کنیم.

به گزارش آنا، سفیر بنگلادش از گلخانه، مرکز رشد و کارگاه های ساختمانی دانشگاه آزاد اسلامی بازدید کرد و از امکانات آموزشی و پژوهشی مناسبی که در اختیار دانشجویان و اساتید دانشگاه در واحد بوینورد قرار داده شده، از کارکنان دانشگاه قدردانی کرد.

در حاشیه این نشست امید اسپیرراد مدرس تاریخ و مدیر فرهنگی واحد بجنورد دو کتاب «نامه شگفت ولایت» از دبیر اعتصام الدین و «تاریخ نو از دبیری اسماعیل» را به سفیر بنگلادش اهدا کرد. این دو نویسنده بنگالی در قرن هجدهم به اروپا سفر کردند و خاطرات خود را به فارسی، زبان رسمی شبه قاره هند و بنگال نوشتند.

  2 عامل مهم اقتصادی که مانع هدف 4200 تنی شد

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید