نمایشگاه “طبیعت از دیدگاه هنرمندان پشت شیشه”.

1083295 فقط خبر

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، از روز جمعه 12 تیرماه مجموعه ای از آثار بیست هنرمند پشت شیشه در گالری غلات به نمایش گذاشته می شود.

این نمایشگاه با نام «طبیعت از نگاه هنرمندان پشت شیشه» با هدف بازاریابی تکنیک نقاشی پشت شیشه برگزار می شود. 60 نقاشی در اندازه های کوچک نشان داده شده است. در قسمت کناری نمایشگاه، مروری بر آثار استادان نقاشی دیواری است که بیانگر هنر کافه‌ای هم در تخیل و هم در بخش عاشورایی است. این نمایشگاه اولین فعالیت عمده از دوران تاج و تخت برای بازاریابی و رونق در اقتصاد هنر است که با حمایت زهرا رسول زاده نمین، مدیر گالری زرنا در زمینه نقاشی پشت شیشه برگزار می شود.

نمایشگاه طبیعی از نگاه هنرمندان پشت شیشه به همت سعید رضاخان به عنوان هنرمند در گالری زرنا و با حضور هنرمندانی از نقاط مختلف کشور برگزار می شود. نرگس الفتی، میثم پناهی، عاطفه تگی پور، طوبی جان زاده، حیدر جهانگیری، ویدا حق شناس، مائده هنچی، پرنیا رضاخان، سعید رضاخان، سمانه رفیعی، علیرضا رواجی، راحیل شهران شهرجان بهاراجیان، زهرای زهرا، ویژگی های نمایشگاه نسرین گلمی فرد، فهیمه فروتنی، سامیار گلریز، شمیم ​​لیاقتی، نرگس معجوبیان، محمدرضا (بنیامین)، لاله محمدی، زهرا مرادانی، شیرین میرزا عابدین و امیر نهاگا.

لازم به ذکر است؛ نمایشگاه «طبیعت از نگاه هنرمندان پشت شیشه» از عصر جمعه سوم لغایت چهارشنبه هشتم تیرماه در گالری غلات برپاست و ساعات آن از ساعت 16 الی 19 می باشد.

انتهای پیام/110/

  مشکلات ممنوع الخروج به دلیل بی توجهی به قانون است

دیدگاهتان را بنویسید