نقطه نظرات کمیته مددکاری تاکید بر خوداشتغالی و خودکفایی مددجویان است.

1086228 فقط خبر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اخر، حجت الاسلام جواد حاجی زاده در مراسم اختتامیه جشنواره رویداد ایده آرا با محوریت آموزش و توانمندسازی زنان بدسرپرست و بدسرپرست، اجرای این گونه برنامه ها و همکاری با مراکز تحقیقاتی را در راستای ارتقای خدمات و اشتغال تخصصی مهم ارزیابی کرد. وی از حمایت و همکاری دانشگاه آزاد اهر برای تحقق اهداف کمیته کمک در زمینه اشتغال زایی قدردانی کرد.

وی نقش کمیته امداد امام خمینی (ره) را در رفع محرومیت و فقر از کشور بسیار مهم دانست و افزود: کمیته امداد با تلاش شبانه روزی به وظایف خود در دوران کرونا عملاً عمل کرده است.

حاجی زاده با اشاره به نامگذاری سال جدید به عنوان سال تولید دانش بنیان و ایجاد اشتغال از سوی مقام معظم رهبری، امسال را فرصت مناسبی برای رونق تولید و ایجاد اشتغال با محوریت طرح های دانش بنیان با همکاری مراکز تحقیقاتی کشور دانست. کشور و گفت: نگاه کمیته امداد در جامعه باید به سمت خودکفایی و تولید باشد تا علاوه بر ایجاد اشتغال موجب خودکفایی و ثروت در بین مددجویان شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه مددجویان کمیته امداد در مشاغل خانگی نیز فعال هستند گفت: اگر کار در منزل را با آموزش های مهارتی تلفیق کنیم، مطمئنا درآمد بیشتری برای این مددجویان به همراه خواهد داشت.

امام جمعه اهر تاکید کرد: ایران به ویژه منطقه ارسباران یکی از مناطق حاصلخیز ایران است، اما متاسفانه برخی سوء مدیریت ها، بی تدبیری ها و بعضا تحریم های ظالمانه دشمنان باعث عقب ماندگی این منطقه شده است. تولید و اشتغال این منطقه باشد.

  دیدار تیم های فوتسال آقاب و قلم ورزش در سالروز شهادت دوران

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید