نقش دانشگاه در ارتقای ویژگی های فرهنگی و اجتماعی جامعه

1067946 فقط خبر

نادر کاظمی در دیدار با صدرا علیپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل ماکو با بیان ظرفیت های عظیم دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه های مختلف گفت: دانشگاه ها نقش مهمی در ارتقای ویژگی های فرهنگی و اجتماعی شهرستان دارند و همه باید برای دستیابی به شاخص های علمی تلاش می کند.

فرماندار شهرستان ماکو به تشریح جایگاه مهم دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه علم و نشر علم در جامعه افزود: دانشگاه با پشتوانه اعتماد مردمی تأسیس شده و یکی از پایگاه های ارزشمند علمی و فرهنگی کشور است.


بیشتر بخوانید:

لزوم ایجاد رشته های دانش بنیان در دانشگاه آزاد ماکو


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل ماکو نیز گزارشی از ظرفیت این واحد دانشگاهی و اقدامات انجام شده در این زمینه ارائه کرد. درآمد افراد غیر شهروند وی از فرماندار ماکو خواست گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی در رویداد کشوری در کنار دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

صدرا علیپور ادامه داد: مهمترین برنامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل ماکو در سال جدید، کاهش وابستگی به تحصیل و فعال سازی دانشگاه است. شرکت های دانش بنیان بازدید مهدی گله نوی رئیس مرکز تعاملات بین الملل علم و فناوری ریاست جمهوری از امکانات این واحد دانشگاهی برای حضور شرکت های دانش بنیان از جمله فعالیت های انجام شده بود.

انتهای پیام/4121/4062/

  مجیدی: بازی بسیار سخت و پر استرسی با شهرهدی داشتیم

دیدگاهتان را بنویسید