نقش آموزش و پرورش در تربیت دانش آموختگان تراز انقلاب اسلامی

1083533 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از زرند، سامانبر میرزایی در دیدار با عبدالوحید جعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند، اظهار کرد: رسالت دو نهاد مهم و خطیر دانشگاه و آموزش و پرورش در همان جهت سطح جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی بستگی به عملکرد مدارس دارد و اگر فارغ التحصیلان با زیرساخت ها و بنیان های فکری سالم وارد دانشگاه ها شوند و به ارزش ها و استقلال کشور و روحیه میهن دوستی و میهن پرستی اعتقاد داشته باشند، ممکن است دانشگاه منابعی در زمینه های مختلف علمی داشته باشد. ، پژوهش، آموزش و فرهنگ ارائه یک انسان ثروتمند و توانا به جامعه.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند افزود: رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی در کنار رسالت اصلی و ذاتی آموزش، علم و پژوهش، رویکردی فرهنگی و آموزشی است. نهادها و اسناد قبل از بخشنامه های فرهنگی و آموزش اجتماعی به طور جدی در دستور کار قرار دارد. بنابراین می توان با تعامل دانشگاه ها با نهاد آموزشی، اهداف مهم انقلاب و آرمان های امام و شهدا را محقق کرد و نیروی انسانی متخصص را برای سازندگی کشور و برون رفت از مشکلات تربیت کرد. در این راستا نقش مدیریت آموزش و پرورش بسیار کلیدی و مهم است و در انتخاب مدیران و تلاش برای دستیابی به اهداف واقعی نظام آموزش و پرورش بر اساس ارزش ها و مبانی انقلاب اسلامی است.

حمیدرضا متصدی زاده معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند نیز در این مراسم به بیان مشکلات، چالش ها و فرصت های مدارس سما در تمامی مقاطع تحصیلی پرداخت و جایگاه این مدارس را در نزد مردمی که از بهترین ها بودند بیان کرد. این نهاد با حمایت بیشتر این مدارس به رشد و خدمت رسانی به مردم کمک کند.

  ابراهیم زاده: در مورد پرسپولیس اشتباه نکنید - تفکر مدرن

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان زرند نیز به اهداف اداره زیر مجموعه خود اشاره و بر لزوم توجه به شعار سال و تولید دانش بنیان و احیای روحیه پژوهش در بین جوانان و نوجوانان تاکید کرد. و توجه به آموزش مهارت های مختلف به دانش آموزان. شما می توانید در این موسسه عظیم به اهداف خود برسید.

عبدالوحید جعفری از وضعیت مدارس سما ابراز خرسندی کرد و ادامه داد: با وجود اینکه این مدارس سال هاست جزو بهترین مدارس شهرستان بوده و مورد استقبال عموم قرار گرفته اند، اما میزان تحصیل در این مدارس کم و به حق است. به محیط آموزشی بسیار مناسب و معلمان خوب هم توانایی ها و هم نتایج موفقیت آمیز این مدارس باید برای بهبود آموزش و حمایت از حقوق معلمان، معلمان و مدیران این مدارس مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش آنا، در پایان این دیدار آرزوی موفقیت هر دو نهاد آموزشی با رویکرد سازنده همکاری در دستور کار دو طرف قرار گرفت.

انتهای پیام/4078/4121/

دیدگاهتان را بنویسید