نظر مدیران حراست دانشگاه دلسوزانه و پیشگیرانه است

1073120 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از جویبار، محمدعلی ورزی در نشست هم اندیشی مدیران طوفان واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران که میزبان دانشگاه آزاد اسلامی در جویبار بودند، نظر مدیران حراست واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی مازندران را واقعا دلسوزانه و پیشگیرانه دانستند. پایداری در امور جاری ما می توانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

وی پایین بودن میانگین حقوق کارکنان دانشگاه ها را یکی از دلایل وقوع جرایم احتمالی عنوان کرد و افزود: اگر نتوانیم زمینه های وقوع جرم را از بین ببریم، قطعاً نمی توانیم این جرم را که وظیفه اصلی امنیت ماست، از بین ببریم. انجام اقدامات پیشگیرانه بسیار دشوار است.

مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران یادآور شد: اگر استفاده از نیروی انتظامی با اکسیر اخلاص آمیخته شود، قطعا به انجام وظیفه افتخار خواهد کرد. .

این مقام مسئول در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران، مسئولیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر عهده خود دانست و گفت: حضرت امیرالمومنین (ع) به کارگزاران حکومت خود توجه زیادی داشتند و اگر تخلفی می دیدند، برخورد سختگیرانه داشتند. زیرا در این نظام اگر بخواهیم از متخلفان دلجویی کنیم قطعا بالاترین سرمایه که اعتماد مردم است را از دست خواهیم داد.

به گزارش آنا، در این جلسه دلایل وقوع سرقت و راه های پیشگیری، مسائل مربوط به حجاب و عفاف در دانشگاه، برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز نیروهای حراست و حفاظت فیزیکی و همچنین نقاط قوت و ضعف و ارائه امنیت ارائه شد. مجتمع دانشگاهی شرکت کنندگان در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

  دوباره به نفت آبادان ضربه بزنید / دانش آموزان منصور دوباره تمرین نکردند - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4117/

دیدگاهتان را بنویسید