نظر سرمربی تیم ملی دانش آموزی درباره مدرسه فوتبال میاندوآب

به گزارش خبرنگار استانی خبرگزاری آنا از میاندوآب، شهرام خیری سرمربی تیم ملی دانش آموزی به همراه رئیس آموزش و پرورش شهرستان میاندوآب از امکانات و ظرفیت مدرسه فوتبال دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب بازدید و از امکانات و ظرفیت مدرسه فوتبال دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب بازدید کرد. با دانش آموزان فوتبال و خانواده هایشان دیدار کرد.

بی نظیرترین مدرسه فوتبال میاندوآب

سرمربی تیم ملی دانشجویان در این بازدید از رئیس و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در میاندوآب به دلیل راه اندازی مدرسه فوتبال در این واحد دانشگاهی که مکانی امن برای دانشجویان فوتبال و خانواده های آنان است قدردانی کرد. یکی از بهترین و کمیاب ترین مدارس فوتبال در بین مدارس فوتبال شمال غرب کشور است و به دلیل برخورداری از زمین ورزشی استاندارد، امکانات و مربیان برجسته و سرشناس این مدرسه می تواند استعدادهای درخشانی را برای فوتبال ملی پرورش دهد. .

شهرام خیری یکی از مهم ترین اهداف مدرسه فوتبال و مربیان را در کنار آموزش و پرورش نوزادان و جوانان، پرورش استعداد در بین فوتبال آموزان برشمرد و تاکید کرد: خانواده ها باید از این موقعیت و فرصت به خوبی استفاده کنند. ، تا فرزندانشان در آینده به یکی از باشگاه های برتر کشور بپیوندند تا مانند ستارگان فوتبال کشور ظاهر و عمل کنند.

نظر سرمربی تیم ملی دانش آموزی درباره مدرسه فوتبال میاندوآب

غدیر بزرگترین واقعه تاریخ اسلام است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب در حاشیه این بازدید در جمع دانشجویان فوتبال و خانواده های آنان گفت: غدیر خم اهمیت و جایگاه ولایت و امام را در حکومت اسلامی بیان می کند و عید امسال است. برای همه مسلمانان جهان غدیر بزرگترین واقعه تاریخ اسلام است که آن را پرچم توحید و هدایت می نامند. دین اسلام در این عید بزرگ به کمال رسید و نقطه عطف اتحاد و همبستگی بین همه مسلمانان جهان است.

  کرملین: پوتین خوب است

رامین رستمی افزود: مدرسه فوتبال دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب با همت همکاران و کمک خیرین راه اندازی شد و توانسته است نقش خود را در کوتاه مدت در زمینه شکوفایی استعدادهای جوانان به خوبی ایفا کند. رده های سنی مختلف و توسعه این ورزش در میاندوآب و استان

نظر سرمربی تیم ملی دانش آموزی درباره مدرسه فوتبال میاندوآب

وی احراز صلاحیت تعدادی از فوتبال آموزان این مدرسه برای حضور در جشنواره کشوری و همچنین اردوی تیم ملی زیر 14 سال را از نتایج ارزشمند مدرسه فوتبال واحد میاندوآب و هدف از تاسیس مدرسه فوتبال در کنار سایر درآمدها می داند. ایجاد فعالیت‌های ورزشی، ایجاد منبع درآمد و شکوفایی استعدادهای جوانان علاقه‌مند به این رشته ورزشی و حمایت از کودکان خانواده‌های کم‌درآمد است.

به گزارش خبرنگار آنا، در پایان سرمربی تیم ملی دانش آموزی از روند و نحوه بازی فوتبال آموزان بازدید کرد و برترین های فوتبال را برای حضور در مرحله بعد و حضور در مسابقات استانی برای راهیابی به تیم ملی دانش آموزی شناسایی کرد. اردوی سه روزه در تبریز برگزار شد، برگزیده.

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید