نرم افزار صورتحساب مبتنی بر وب با ردیابی مشتری

این دسته از نرم افزارهای تحت وب، فرآیندهای فروش محصولات را به صورت آنلاین مدیریت می کنند. این روش صورتحساب بدون شک جایگزین مناسب و مقرون به صرفه ای برای صورتحساب فیزیکی و سنتی خواهد بود. امروزه که فضای رقابتی در تمامی مشاغل افزایش یافته است، استفاده از نرم افزار crm موجب توسعه، رونق و افزایش سودآوری کسب و کار خواهد شد. اگر می خواهید در مورد نرم افزار فاکتور آنلاین بیشتر بدانید و شروع به استفاده از آن کنید، توصیه می شود این مطالب را ادامه دهید تا آخرین اطلاعات در اختیار شما قرار گیرد.

نرم افزار صورتحساب چیست؟

طی ده سال گذشته، با پیشرفت‌های فناوری و ارتباطات، درصد فزاینده‌ای از کسب‌وکارها مبتنی بر اینترنت و پلت‌فرم دیجیتال بوده و اداره می‌شوند. این امر طراحی و استفاده از ابزارها و نرم افزارهای مدیریتی را به یکی از الزامات افزایش فروش محصولات و افزایش کیفیت مدیریت کسب و کار تبدیل می کند. در هر صورت برای رقابت و پیشی گرفتن از رقبای خود و رشد کسب و کار خود به نرم افزار مدیریتی نیاز خواهید داشت. نرم افزار فاکتور در این قسمت معرفی شده است. این نرم افزار همانطور که از نامش پیداست برای صدور فاکتور به صورت دیجیتالی استفاده می شود. نرم افزار صورتحساب شما را قادر می سازد تا حجم فروش را مشاهده و آنالیز کنید و در کمترین زمان ممکن برای مشتریان خود فاکتور صادر کنید.

همچنین استفاده از این نرم افزار مدیریتی به شما کمک می کند تا میزان مشکلات و خطاها در صورتحساب و فروش را به کمترین درصد ممکن کاهش دهید. اگر می خواهید در مورد ویژگی های نرم افزار فاکتور بیشتر بدانید، ادامه این مطلب را مطالعه کنید تا اطلاعات کامل و جامعی از ویژگی های آن به دست آورید.

  پیش بینی بازار بورس امروز 23 آذر 1400 - اندیشه معاصر

نرم افزار صورتحساب مبتنی بر وب با ردیابی مشتری

بررسی امکانات داخلی در نرم افزار فاکتور تحت وب

هر نرم افزار با توجه به کاربرد خود دارای امکانات و امکانات خاص خود می باشد که به شرح زیر می باشد.

برای هر مشتری یک پروفایل ایجاد کنید

یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار دستیار فروش برای کسب و کارهای آنلاین، امکان ایجاد فایل یا پروفایل برای هر مشتری است. در این بخش اطلاعاتی مانند موارد ذکر شده در زیر گنجانده شده است.

 • نام و نام خانوادگی مشتری
 • شماره تماس معتبر و فعال
 • پیش فاکتورهای پیگیری نشده در حال پردازش هستند
 • سفارشات موفق و لغو شده
 • فاکتورهای فروش
 • تعداد فاکتورهای خرید موفق و لغو شده و دلایل آنها

هیچ محدودیتی برای تعداد فاکتورهای موفق و لغو شده وجود ندارد

در این قسمت از نرم افزار صورتحساب کلیه فاکتورها بدون محدودیت در تعداد پیش فاکتور و فاکتور در سامانه ثبت می شود. لازم به ذکر است که در این قسمت از نرم افزار فاکتور، پیش فاکتورها در چهار گروه ذکر شده در زیر دسته بندی شده و در زمان های مشخص ثبت می شوند.

 • پیش فاکتورها در حال انجام است
 • سوابق در حال پیشرفت
 • پیش فاکتورها به فروش تبدیل می شوند
 • پیش فاکتورها لغو شد

امکان ویرایش و ذخیره پیش فاکتور و فاکتورهای جدید از دیگر امکانات این قسمت از نرم افزار فاکتور می باشد.

دریافت خروجی به صورت pdf از کلیه فاکتورها و پیش فاکتورهای ثبت شده در نرم افزار

از جمله مهم ترین و اساسی ترین ویژگی های این نوع نرم افزار فاکتور می توان به خروجی در فرمت استاندارد در سه حالت ذکر شده در زیر اشاره کرد.

 • فاکتور در قالب رسمی سازمان امور مالیاتی
 • فاکتور با فرمت وزن
 • فاکتور با فرمت معمولی

در این قسمت از نرم افزار فاکتور با پرداخت هزینه قادر به طراحی و استفاده از قالب برای کسب و کار و برند خود خواهید بود. همچنین می توانید تعیین کنید که مهر و امضا شود یا خیر.

امکان پیگیری سفارشات مشتریان وجود دارد

مشتریان می توانند مراحل سفارش و فاکتورهای خرید خود را در داشبورد اختصاصی خود مشاهده کنند.

توانایی برقراری ارتباط با مشتریان

در این قسمت از نرم افزار صورتحساب می توانید از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری استفاده کرده و شرایطی را فراهم کنید تا مشتریان خود با شما ارتباط برقرار کنند. به عبارت ساده، از این طریق مشتریان می توانند نظرات و انتقادات خود را با شما در میان بگذارند و شما می توانید از آنها برای کمک به رشد و بهبود کسب و کار خود استفاده کنید.

نرم افزار صورتحساب مبتنی بر وب با ردیابی مشتری

ارائه تقویم کاری

برای مدیریت بهتر کسب و کار خود و مقابله با مسائل ارسال سفارش و پاسخگویی به مشتریان، نرم افزار فاکتور دارای گزینه ای داخلی به نام تقویم کاری است که کار شما را سازماندهی می کند. همچنین می توانید در این قسمت از نرم افزار زمان و تاریخ جلسات کاری و تیمی خود را مشخص کنید تا به کمک زنگ هشدار از شروع جلسه در روز موعود مطلع شوید.

شما نرم افزار فاکتور را از داشبورد فروش حرفه ای دارید

این قسمت از نرم افزار صورتحساب گزینه ها و شرایطی را برای مشتریان شما فراهم می کند تا بتوانند سفارشات سفارشی خود را در هر زمان و هر مکان مشاهده و پیگیری کنند.

نرم افزار مدیریت فروش چیست و چه مزایایی دارد؟

تا این قسمت از مطالب به بررسی اجمالی نرم افزار فاکتور پرداخته شد، اکنون پیشنهاد می شود برای مدیریت بهتر کسب و کار خود با نرم افزار مدیریت آشنا شوید. این نرم افزار برای بهبود و تسهیل فرآیند فروش طراحی شده است که شامل مزایای زیر می باشد.

 • در دسترس بودن اولویت بندی دقیق ثبت سفارش مشتری
 • آمار و تاریخچه فروش محصولات را بررسی و مشاهده کنید
 • تایید حجم فروش و ثبت سفارش خودکار
 • کاهش زمان لازم برای خطاهای مدیریتی و انسانی در هنگام ثبت سفارش
 • مشاهده و تجزیه و تحلیل گزارش ها و داده ها

نرم افزار صورتحساب مبتنی بر وب با ردیابی مشتری

آخرین کلمه

در این مطلب سعی شده است نرم افزار فاکتور را به شما معرفی کنیم تا بتوانید از آن برای توسعه و گسترش کسب و کار خود استفاده کنید. زیرا امروزه درصد بیشتری از تجارت اعم از فروش محصولات و ارائه خدمات به صورت آنلاین انجام می شود. در نهایت می توانید با ارائه این نوع نرم افزارها و نرم افزارهای مدیریت کسب و کار از رقبای خود پیشی بگیرید و درآمد خود را چندین برابر کنید.

  "آرایش سیاه" / ناگفته هایی از ریشه های نژادپرستانه در تاریخ آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید