نجات ۲ محکوم به اعدام در فارس

امسال تلاش برای جلب رضایت اولیای دم از اقدامات انتقام جویانه و استفاده از هسته های جهادی، مصلحان قرآن و معتمدین محلی برای مصالحه در دستور کار شورای حل اختلاف است.

نجات ۲ محکوم به اعدام در فارس

رئیس کل دادگستری استان فارس از آزادی دو محکوم انتقام جویی در استان فارس در حوزه قضایی کیروکارزین و کوه چنار با رضایت اولیای دم و در نتیجه تلاش اعضای شوراها برای حل و فصل اختلافات در این شهرستان خبر داد. استان

حجت الاسلام سید کاظم موسوی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری و در راستای پویش علی (ع) با رضایت اولیای دم تا کنون 6 قتل در استان کشف شده است، گفت: . حل و فصل شد، گفت: امسال تلاش برای جلب رضایت انتقام جویان و استفاده روزافزون از هسته های جهادی، مصلحان قرآن و معتمدین محلی در موضوع سازش در دستور کار شوراهای حل اختلاف قرار گرفته است.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس تاکید کرد: بی شک تلاش خستگی ناپذیر برای سازش و سازش نقش ارزنده و موثری در حل و فصل اختلافات و اختلافات و همچنین در ترویج فرهنگ گذشت در جامعه که یکی از مهمترین آنهاست، دارد. مهم. دستاوردهای مهم این حاصل تلاش بی وقفه اعضا و کارکنان شوراهای ولایتی برای حل اختلافات است.

  بازدید فرمانده یگان حفاظت محیط زیست منطقه حفاظت شده سفید خرم آباد - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید