نتایج نهایی سی و ششمین آزمون دستیاری اعلام شد

33249 218 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، اسامی پذیرفته شدگان سال سی و ششم کنکور دستیاری تخصصی دندانپزشکی (سال تحصیلی 1401-1402) بر روی سایت مرکز پزشکی منتشر شد. ارزشیابی آموزش و پرورش امروز 15 مهر 1401

برای ثبت نام با توجه به رشته تخصصی و دانشگاه محل پذیرش باید اصل، کپی و اسکن مدارک لازم را تهیه و به ترتیب و زمانبندی اعلام شده در سامانه اینترنتی دانشگاه در محل پذیرش اقدام کنند.

با توجه به اینکه زمان و نحوه ثبت نام در سامانه اینترنتی دانشگاه ها اعلام می شود، پذیرفته شدگان از روز یکشنبه 19 مهرماه 1401 قبل از مراجعه به دانشگاه های میزبان سامانه های مذکور را بررسی کنند.

مدارک مورد نیاز برای پذیرش باید به دانشگاه ارائه شود و این مدارک مورد توجه دانشگاه قرار می گیرد.

در صورت احراز الف) عدم رعایت ضوابط و مقررات توسط داوطلب، ب) عدم امکان شرکت و پذیرش در آزمون، ج) مغایرت و عدم صحت مدارک و د) مغایرت اطلاعات اعلام شده، از ادامه تحصیل ممانعت به عمل می آید و همزمان با انصراف از پذیرش، داوطلب برای بررسی تخلفات امتحانی به اولین کمیسیون معرفی می شود.

عدم حضور و ثبت نام در ساعت مقرر به منزله انصراف بوده و در این صورت اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

یکی از شرایط قبولی در سهمیه ها وجود حد نصابی است که قانون تعیین می کند. بنابراین اگر متقاضیان این سهمیه ها حد نصاب لازم را نداشته باشند، واجد شرایط پذیرش نیستند. همچنین ممکن است افراد بالاتر از این سهمیه (با امتیاز بیشتر) تکمیل ظرفیت شوند و متقاضی با وجود کسب حد نصاب قبولی نشود.

  سامانه بیمه سلامت ندا + تست سلامت - تفکر مدرن

برای افرادی که رشته/کرسی را انتخاب کرده اند (اعم از پذیرفته شده و رد شده)، کارنامه نهایی صادر می شود که موقعیت داوطلب را در رشته/کرسی انتخابی خود در مقایسه با سایر داوطلبانی که آن حوزه/ کرسی را انتخاب کرده اند، نشان می دهد. نشان می دهد.

این کارنامه به زودی از طریق سایت در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

سهمیه بومی پذیرفته شده (مناطق محروم) هنگام ثبت نام باید تعهد محضری را در محل تعهد به دانشگاه ارائه کند. افرادی که با “تعهد ویژه محلی” پذیرش می شوند، این مشکل در سوابق آنها ذکر شده است.

انتهای پیام/4040/

دیدگاهتان را بنویسید