نتایج آزمون آموزشی استخدامی اعلام شد

1083477 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، داوطلبان شرکت کننده در نهمین آزمون مجتمع مشترک دستگاه های اجرایی کشور (آزمون کار وزارت آموزش و پرورش در روزهای 15 و 16 اردیبهشت 1401 برگزار می شود. پورتال اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از جمعه 2 تیرماه.

لذا داوطلبان پس از دریافت نتایج آزمون در صورتی که با توجه به نتایج مندرج در کارنامه آزمون از جمله معرفی شدگان دارای صلاحیت های متعدد جهت شرکت در بررسی مدارک خوداظهاری و مصاحبه شغلی وزارت آموزش و پرورش باشند، موظف به اخذ پذیرش می باشند. اقدام بعدی 4 تیر پورتال اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ها باید به جدول ذیل این اطلاعیه مراجعه و بر اساس توضیحات و زمان بندی های موجود در ابلاغیه اداره کل آموزش و پرورش مربوطه به اطلاع اداره کل آموزش و پرورش استان برساند. زمان و مکان دقیق مصاحبه شغلی خود و اقدامات لازم را انجام دهند.

مصاحبه استخدامی طبق برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان متبوع (استان محل کاریابی) از روز دوشنبه 6 تیر آغاز و حداکثر تا روز سه شنبه 21 تیرماه به پایان می رسد.

یادآوری های مهم:

1) به موجب نامه شماره 21390 مورخ 30.03.1401 سازمان اداري و استخدامي كشور و به موجب اعمال ماده 15 قانون حمايت از خانواده و جوانان مصوب 12/26 مجلس شوراي اسلامي. / 99 (موضوع بند 3 در بند «ج» سایر امتیازات قانونی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام) امتیازات اعطا شده منحصراً به متقاضیان ازدواج در شهرهای دارای زاد و ولد 2.5 یا کمتر تعلق می گیرد.

  7 توصیه راهبردی رئیس مرکز پژوهش های مجلس در خصوص امور نخبگان

(2) متقاضیانی که در مرحله بررسی مدارک متقاضی استفاده از سهمیه محلی در بند مربوط به اخذ اقامت ده ساله برای تأیید اطلاعات خوداظهاری بر اساس شهر محلی معرفی شده اند، باید فرم گواهی محلی ( № فرم №) 1 ذیل این اطلاعیه) و پس از تایید ارگان مربوطه در زمان مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش ذیربط جهت بررسی مدارک همراه ایشان باشد. در صورت عدم ارائه مدارک از سوی حوزه محلی، نتیجه محلی از نتیجه به دست آمده کسر می شود و وضعیت داوطلب بر اساس نتیجه کسب شده جدید در رقابت با سایر داوطلبان تعیین می شود.

3) عدم حضور داوطلب در مهلت اعلام شده بر اساس اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان متبوع جهت شرکت در آزمون مدارک و یا انجام مصاحبه استخدامی به منزله انصراف داوطلب خواهد بود. از مراحل دیگر از اشتغال

4) در صورت تایید مدارک داوطلبان با افراد واجد شرایط مصاحبه واجد شرایط انجام خواهد شد. همچنین پس از شرکت در مرحله مصاحبه استخدامی، پذیرفته شدگان به ترتیب امتیاز کسب شده در هر یک از سهمیه های شغلی و به ترتیب شایستگی برای دیگری به اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی خواهند شد. مراحل استخدام.

5) داوطلبان در صورت وجود ابهام و سوال در مورد نمرات دریافتی و نتایج اولیه آزمون می توانند درخواست خود را حداکثر تا تاریخ 1400/04/10 در سامانه پاسخگویی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https: / ثبت نام کنند. / درخواست .sanjesh.org برای اقدام. لذا تاکید می شود از مراجعه حضوری به وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان ها و سازمان سنجش آموزش کشور خودداری کنیم.

  آخرین وضعیت هواشناسی و جاده ها در جاده های کشور 28 اسفند 92 - اندیشه معاصر

6) مصاحبه شغلی فقط در مدت مقرر در این اطلاعیه انجام می شود. مصاحبه مجدد و یا تمدید مهلت اعلام شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان ها به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود.

7) مدارک لازم در زمان بررسی مدارک و خوداظهاری داوطلبان با توجه به درخواست در زمان ثبت نام به شرح زیر می باشد.

– تکمیل فرم اعلام آمادگی جهت بررسی مدارک جهت خوداظهاری و انجام مصاحبه شغلی. (فرم شماره 2 در زیر آگهی)

– اصل و فتوکپی مدارک ثبت نام و هویت داوطلب (کارت ملی / شناسنامه و کارت شناسایی فرزندان)؛

– اصل و عکس مدارک تحصیلی (گواهی موقت یا دایره المعارف).

– اصل و فتوکپی مدارک مربوط به محل سکونت، فرم شهادت (برای متقاضیان محلی متقاضی از بند، مربوط به اخذ ده سال اقامت).

– اصل و تصویر مدارک مربوط به استفاده از سهمیه 5 درصد ایثارگران;

– اصل و تصویر کارت پایان خدمت و ترخیص دائم آقایان (فارغ التحصیلان ممتاز مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان شروع طرح پژوهشی جایگزین خدمت مورد تایید کانون نخبگان). و استعدادهای برتر نیروهای مسلح و فارغ التحصیلان آموزش نظامی) باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه دهند.)

– اصل و فتوکپی مدارک مربوط به پروتکل های تدریس، تحقیق و آزمون به زبان خارجی.

برای دریافت آدرس درگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ها اینجا کلیک کنید

برای دریافت فرم شهادت محلی اینجا را کلیک کنید (فرم شماره 1)

برای دریافت فرم اعلامیه آماده به کار (فرم № 2) اینجا را کلیک کنید

  امضای تفاهم نامه همکاری بین وزارت کشور و اتکا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید