ناگلسامان: ما باید زودتر درهای فرانکفورت را باز می کردیم – یک تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought، بایرن مونیخ امشب در فرانکفورت دیدار سختی را برگزار کرد و در آخرین دقیقه با گل لروی سانه سه امتیاز مهم را به دست آورد. یولیان ناگلزمن، سرمربی آلمانی بایرن مونیخ در پایان بازی اعلام کرد که کاپیتان مانوئل نویر احتمالا در بازی برگشت لیگ قهرمانان اروپا مقابل سالزبورگ به میدان خواهد رفت.
جولیان ناگلزمان گفت: “ما یک پیروزی بسیار ارزشمند به دست آوردیم. بازی در خانه در فرانکفورت سخت است. به خصوص از عملکرد بازیکنان در دوئل های تن به تن راضی بودم و در بیشتر موارد پیروز شدیم. در نیمه اول و ابتدای نیمه دوم در قسمت تهاجمی موفق به گلزنی نشدیم اما در واقع باید زودتر دروازه فرانکفورت را باز می کردیم.

در نهایت پس از سبقت گرفتن از حریف، بازی کمی گیج کننده و گیج کننده بود. گل واضح برای شما خیلی مهم بود و اگر به چند بازی اخیر نگاه کنید متوجه می شوید که این پیروزی قدم خوبی برای ما بود.
اجرای جمال موسیاله؟ جمال خیلی خوب بازی کرد. او در دفاع بسیار سخت کوش بود و راه طولانی را پیموده است. موسیالا وقتی توپ را در اختیار دارد مانند مار دور بازیکن مقابلش می چرخد. وقتی توپ را در اختیار داشت خیلی آرام بود و امشب بسیار قابل اعتماد بود.
مانوئل نویر چه زمانی برمی گردد؟ مانو هفته آینده تمرینات پایه دروازه بانی را از سر خواهد گرفت. اگر همه چیز خوب پیش برود، او قبل از بازی مقابل لورکوزن بازخواهد گشت و به احتمال زیاد مقابل سالزبورگ بازی خواهد کرد.

  اگر این علائم را دارید، بدن شما به رابطه جنسی نیاز دارد - یک تفکر مدرن

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276779

دیدگاهتان را بنویسید