نامردی دردناک داماد با عروس در وسط رقص دو نفره – یک فکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، اکثر عروس و دامادها برای خاص و خاطره انگیزتر شدن مراسم عروسی خود، برنامه ریزی های خاصی می کنند و با ایده های متفاوت سعی در جذابیت بیشتر این شب دارند. در کشورهای اروپایی یکی از سورپرایزهای اصلی رقص هماهنگ عروس و داماد است و احتمالا ویدیوهای زیادی از اتفاقات سرگرم کننده زیادی در این مدت دیده اید. اکنون به جدیدترین این رویدادهای سرگرم کننده گوش دهید که مشروح آن را خواهید خواند.

ویدیوی ویروسی که توسط یکی از مهمانان این مراسم ضبط و پخش شد، به طور عادی شروع شد، اما پس از چند ثانیه غیرعادی شد. عروس و داماد که رقص خود را با لباس رسمی آغاز می کنند پس از چند ثانیه به دلیل ناهماهنگی و شاید بی احتیاطی داماد حال و هوای مراسم را تغییر می دهند.

عروس خانم که لباس پفی سنگینی به تن دارد با کمک یکی از دستان داماد قصد خم شدن را دارد تا فشار زیادی به دست داماد وارد شود. ناگهان وزن داماد از توان او خارج می شود و به همین دلیل ترجیح می دهد از این فشار خلاص شود و برای نجات خود دستش را از زیر کمر عروس بیرون آورده و او را محکم به زمین می کوبد.

با این توضیحات مختصر احتمالا متوجه جنجالی که در این مراسم شدید رخ داده است، حدس بزنید که چقدر عروس و خانواده اش از این کار داماد عصبانی هستند.

جالب اینکه وقتی در واکنش به این رفتارش مورد اعتراض قرار گرفت، او با خونسردی پاسخ داد: «خود عروس وزن زیادی نداشت، وزن سنگین لباسش هم به این وزن اضافه شد و من نتوانستم آن را کنترل کنم و هر لحظه امکانش وجود داشت. من با صورتم روی زمین افتادم، اما اگر همسرم روی زمین می افتاد، پشت سرش به زمین می خورد و هیچ اتفاقی برای صورتش نمی افتاد، بنابراین ترجیح دادم او را رها کنم و خودم را نجات دهم.

  جزئیات تغییر جدول زمانی اجرای طرح ترافیک تهران از دوشنبه

تقریبا تمامی کاربران شبکه های اجتماعی پس از تماشای این ویدئو و اطلاع از دلیل ترک عروس داماد، او را نامرد و نامرد خطاب کردند.

و این تمام ظرفیت داماد در داستان ما برای نگهداری و مراقبت از همسر آینده اش بود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1253640

دیدگاهتان را بنویسید