نادر طالب زاده هنرمند نمونه تراز انقلاب اسلامی بود

1067929 فقط خبر

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت نادر طالب زاده، مستندساز، تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون را تسلیت گفت.

در پیام محمدمهدی اسماعیلی آمده است: از مؤمنان، اهل حق، اخلاص داشته باشید و با خدا در برابر او عهد ببندید و از آنان محبت و از آنان ایمان خواهید داشت.

با نهایت تاسف و تاثر خبر درگذشت هنرمند فداکار و مجاهد خستگی ناپذیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی جناب آقای نادر طالب زاده را دریافت کردم.

طالب زاده عزیزمان الگوی ارزشمند هنرمند تراز انقلاب اسلامی بود که با درایت و دانش شجاعانه وارد عرصه کارزار فرهنگی علیه صهیونیسم بین المللی و استکبار جهانی شد و پرونده سیاه مدعیان آزادی و انسانیت را آشکار کرد. رویدادهای بزرگی مانند افق های نو، او چشم اندازی روشن از گروه های آزادی خواه جهان ترسیم کرد.

او مستندساز و راوی صادقی از رشادت‌های فرزندان روحانی خمینی در جبهه مقاومت از بوسنی، فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، افغانستان و یمن و در نتیجه مشکلات و بیماری‌های پی درپی بود که بر پیکرش آزار می‌داد. در انجام فریضه الهی خللی وارد نکند تا اینکه همزمان با روز جهانی قدس روح پاکش ما را لبریز کرد و به جمع دوستان شهیدش رسید.

اینجانب درگذشت جانسوز این مکتب و انقلابی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده محترم ایشان، محبان و دانش آموزان و تمامی جامعه هنری و فرهنگی کشور تسلیت عرض نموده و در این ایام نورانی ماه مبارک رمضان “عزیز من سفر کردم و دعا کردم خداوند متعال مرا عنایت فرماید.”

لازم به ذکر است نادر طالب زاده کارگردان مستند دفاع مقدس و هنرمند برجسته و متعهد جبهه فرهنگی انقلاب پس از یک دوره بیماری سخت جمعه شب از لاهه بازدید کرد.

  یک گام ویروسی وحشیانه تر از چین به روی چین باز شده است - تفکر مدرن

مراسم وداع با پیکر حاج حاجوندر طالب زاده شنبه 10 اردیبهشت ماه از ساعت 16 الی 18 در معراج شهدای تهران و تشییع پیکر وی یکشنبه 12 اردیبهشت از ساعت 21 برگزار می شود. صبح. صبح مقابل مسجد بلال سازمان صدا و سیما.

انتهای پیام/4104/

دیدگاهتان را بنویسید