می خواهیم کار شهرستان را با مشارکت دیگران پیش ببریم/ توسعه مشارکت مدنی در دستور کار است

شهردار تهران:

42445 860 فقط خبر

شهردار تهران می گوید در این دوره از مدیریت شهری توسعه مشارکت های شهروندی در دستور کار قرار دارد چرا که معتقدیم امور شهر با مشارکت دیگران پیش می رود.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، علیرضا زاکانی شهردار تهران روز پنجشنبه در پنجمین جلسه شورای هماهنگی فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی شهرداری تهران با بیان اینکه در این دوره از مدیریت شهری می خواهیم امور شهر را پیش ببریم، گفت: با مشارکت دیگران افزود: مشارکت محدودیتی ندارد و با دستگاه ها و مردم تا پایان ادامه دارد. ما با مسئولیت پذیری و مسئولیت پذیری برای درک وضعیت موجود در همه سطوح پیگیر این مشارکت هستیم، اما منتظر کسی نیستیم، زیرا مدیریت شهری از بدو تولد تا مرگ با مردم سروکار دارد و ابعاد فعالیت آن به قدری گسترده است که تمام ظرفیت ها در آن وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه قصد ما این نیست که برای همه کار کنیم، بلکه هدف ما برداشتن باری است که بر روی زمین مانده است، افزود: باید درک درستی از شرایط داشته باشیم و بر اساس آن برنامه، دیگران را در کار مداخله و تقسیم کنیم. بر این اساس تعهد را انجام دهد؛ ما همچنین باید همه طیف ها و لایه ها را ببینیم و برای آنها برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشته باشیم. همچنین این برنامه ها باید هم مناسبتی و هم غیر مناسبتی باشد و منتظر مناسبت ها نباشیم.

زاکانی در خصوص شورای هماهنگی فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی شهرداری تهران نیز گفت: این شورا باید دبیرخانه فعالی ایجاد کند تا تصمیمات سریع گرفته و منجر به عمل شود و علاوه بر آن از حوزه کار به لحاظ شکلی و محتوایی حمایت شود. .دادن

  زمان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در جلسه علنی مجلس - اندیشه معاصر اعلام شد.

جام جهانی یک احتمال است

وی با تاکید بر اینکه مدیریت شهری همه ابزارهای لازم را در اختیار دارد و باید چارچوبی منظم با تقسیم کار داشته باشیم، خاطرنشان کرد: باید به جام جهانی فوتبال 2022 قطر به عنوان یک فرصت نگاه کنیم زیرا حضور در این رویداد آفرینش مایه افتخار است. وظیفه اصلی در این موضوع فضای ذهنی است که در تهران وجود دارد و در صورت امکان باید ظرفیت خود را در مجموعه های مختلف مدیریت شهری حساب کنیم و چارچوبی را استخراج کنیم که بیشترین مشارکت و مشارکت را از مردم تضمین کند.

طرح های ویژه رویدادهای فرهنگی، افزایش مکان برگزاری مراسم در نقاط مختلف شهر برای مناسبت های فرهنگی و مذهبی، نحوه برگزاری جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، اکران محیطی توسط سازمان زیباسازی برای ایام جام جهانی، برنامه ریزی و طراحی امتیاز برای علاقمندان به فوتبال برای تماشای مسابقات و ایجاد مجموعه ای از رویدادها در این نقاط، تشکیل کارگروه جام جهانی در شهرداری، تولید محتوا برای جام جهانی و بررسی طرح هفته فرهنگی جام جهانی در اراضی عباس آباد از مهمترین محورهای این دیدار بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید