موضوع 60 نماینده وزیر آموزش و پرورش درباره انتصاب معلمان پیمانی و مراحآفرین

19202 449 فقط خبر

یکی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از درخواست از وزیر آموزش و پرورش برای تعیین تکلیف معلمان در طرح مهرافین و پیمانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، محمد وحیدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات شورای اسلامی از درخواست نمایندگان از یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش خبر داد.

وی با بیان اینکه این موضوع بیش از 60 امضا دارد، گفت: این موضوع به هیأت رئیسه آورده شده و اکنون به عنوان کمیته تخصصی به کمیته آموزش و تحقیقات ارجاع شده است.

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: در اسرع وقت وزیر برای ارائه توضیحات در خصوص اعطای وضعیت معلمان مهرآفرین و پیمانی به کمیسیون آموزش احضار می شود تا توضیحاتی را به اعضای این کمیته ارائه دهد.

وحیدی با بیان اینکه اخیراً از دبیر و رئیس کمیته آموزش و تحقیقات خواستم این موضوع را در اولویت این کمیته قرار دهند و وزیر نیز در قرارداد کمیته مشروط به پرداخت حق ارزشیابی معلمان حضور داشته باشد، گفت:

این عضو کمیته آموزش تاکید کرد: همچنین لازم است این معلمان فاکتوری را که اخیراً از سوی وزارت آموزش و پرورش به حساب آنها واریز شده است با احتساب رتبه دریافت کنند و پس از آن طی یک تا دو هفته مراحل قانونی طی شود. .

  سند 2030 هویت طرفین را رد کرد

دیدگاهتان را بنویسید