موضع سرمربی مس رفسنجان درباره داوری و دروازه پرسپولیس

این در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام شد

42553 616 فقط خبر

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: در آن صحنه امیری پایش را روی زانوی جعفری گذاشت و این بی احتیاطی بود که می توانست به کارت زرد منجر شود. داور به من گفت قبل از این صحنه خطای بازیکن تیم ما را گرفته بود و من هم به همین دلیل قانع شدم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، محمد ربیعی پس از شکست مقابل پرسپولیس اظهار داشت: این پیروزی را به تیم پرسپولیس، کادر فنی، بازیکنان و هواداران این تیم تبریک می گویم.به تیمم هم می گویم که نگذارند. خسته شدن. بازی خوب. فکر می کنم پرسپولیس در 25، 30 دقیقه ابتدایی بازی بهتر عمل کرد. اشتباهات فردی داشتیم که احتمالاً ناشی از هیجان و عدم تمرکز بازیکنان بود.

وی افزود: دو سوم باقی مانده بازی در دستان ما بود. البته ما نتوانستیم از این مشکل استفاده کنیم. یک گل خیلی ساده به پرسپولیس دادیم. در چنین مسابقاتی جزئیات و استفاده از فرصت ها بسیار مهم است.

ربیعی درباره صحنه ناخوشایند وحید امیری و به دنبال اعتراض او اما داور حاضر نشد به بازیکن پرسپولیس کارت زرد یا قرمز بدهد و به نوعی او را اخراج نکرد، گفت: صحنه را دیدی؟ کارت زرد؟ من این صحنه را بین دو نیمه دیدم. امیری در آن صحنه پایش را روی زانوی جعفری گذاشت و این سهل انگاری بود که می توانست به کارت زرد منجر شود. داور به من گفت قبل از این صحنه روی یکی از بازیکنان تیم ما خطا کرده است، بنابراین من قانع شدم.

  همکاری آمریکا و روسیه در برجام تا کجا پیش رفته است؟ / پاسخ یک مقام عالی رتبه آمریکا - اندیشه معاصر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید