موسسان اکسیر در تلاش هستند تا بستری امن و پایدار برای نسخه الکترونیکی ایجاد کنند

به گزارش گروه بازار خبرگزاری آنا، سامانه نرم افزاری اکسیر (نرم افزار، اپلیکیشن، ERX) با شناسایی نیازهای پزشکان و مراکز درمانی تاثیر مثبت و همه جانبه ایجاد پرونده الکترونیکی بیماران برای ثبت الکترونیکی نسخه و استفاده از این امر را در نظر می گیرد. قابلیت دسترسی .. پزشک در هر زمان اطلاعاتی در مورد بیمار دریافت می کند.

نرم افزار اکسیر آفیس چیست؟

نرم افزار اکسیر فقط یک برنامه یا اپلیکیشن نیست، بلکه فرآیندی است که با ثبت الکترونیکی فایل شروع می شود و تاثیر زیادی در استفاده بهینه از نیروی کار، زمان و کاغذ دارد. استفاده از این قابلیت نظم بیشتری را در مطب یا کلینیک پزشکی شما برقرار می کند و قطعا جلوه زیباتری خواهد داشت و این مشکل در روحیه بیماران تاثیر بسزایی دارد و در عین حال در رعایت نکات بهداشتی نیز موثر است.

با توجه به امکانات ایجاد شده در نرم افزار اکسیر آفیس، از ایجاد فایل الکترونیکی تا ثبت کپی های الکترونیکی در نرم افزار زمان کمی می برد. تنها با وارد کردن کد ملی بیمار، اطلاعات در نرم افزار نمایش داده می شود تا تمامی مدارک بیمار، سابقه بیمار و نسخه قبلی برای پزشک قابل مشاهده باشد و پس از آن نسخه ثبت شود. به این ترتیب نیازی به حذف پرونده بیمار از بایگانی و عودت پس از مشاهده توسط پزشک نیست. این مشکل تاثیر زیادی بر پذیرش بیمار، ویزیت بیمار و رفاه بیمار دارد.

موسسان اکسیر در تلاشند تا بستری امن و پایدار برای نسخه نویسی آنلاین ایجاد کنند.

با توجه به اینکه ارائه بستر اینترنت پایدار و بدون وقفه در کشور ما مشکلی است که در اکثر موارد امکان پذیر نیست، لذا با تلفیق سه محور پزشکی، مهندسی و مدیریت تصمیم بر آن شد تا اکثر نرم افزارهای اکسیر بصورت آفلاین باقی بمانند. و قسمتی که نیاز به ثبت نام دارد بصورت آنلاین و با اتصال مستقیم به بیمه های اجتماعی و درمانی (خدمات سلامت) طراحی شده است تا حداقل پزشک با مشکل خاصی در اینترنت مواجه نشود و بتواند به راحتی آن را پاس کند.

  آیت الله سیدیکی: یکی از مهم ترین کارها بیان مسئله ولایت به نسل جوان است - اندیشه معاصر.

حفاظت از اطلاعات شخصی بیماران از دیگر مواردی است که اکسیر به آن توجه ویژه ای داشته است. پزشک می تواند تاریخچه و تمامی عوامل موثر بر بیماری فرد را با اطمینان کامل که تمام اطلاعات فقط در اختیار اوست ثبت کند. این سوال یکی از مشکلات اصلی پزشکان در برخی تخصص هاست.

نسخه الکترونیکی

با توجه به حذف دفترچه های بیمه و لزوم ثبت الکترونیکی نسخ توسط پزشکان، نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک اکسیر با قابلیت اتصال بیمه بیمه API (امنیت و سلامت) API این امکان را برای پزشکان فراهم کرد نرم افزار همه کپی ها در فرم بصورت الکترونیکی و مستقیم ارسال به سامانه بیمه.

کپی رایتینگ آنلاین اکسیر

پزشکان عزیز اگر در حال تهیه نرم افزار مطب اکسیر هستید با بهره گیری از تمامی مزایای آن از جمله: شکل گیری فایل الکترونیکی و با داشتن سیستم پذیرش و مدیریت به فرآیند پذیرش توسط منشی سرعت ببخشید زمان

آرهبا استفاده از قلم نوری برای ثبت شرح حال بیمار، دریافت گزارشات مختلف (پذیرش، مالی و …) و سایر مزایای نرم افزار نیز می توان از این قابلیت مهم و نحوه ذخیره کپی های الکترونیکی در سیستم استفاده کرد.

بیمه دیگر نباید جزئی از سیستم بیمه باشد و دستور آشپزی در برنامه درج شده است به طور مستقیم به سامانه بیمه ارسال خواهد شد. این در صرفه جویی در زمان ارزشمند برای پزشکان گران قیمت بسیار موثر است.

روابط API با بیمه سلامت و تامین اجتماعی

با توجه به اینکه بهبود، تسریع و پیاده سازی نسخه نویسی الکترونیکی یکی از مهم ترین موضوعات مورد توجه سیاست گذاران حوزه سلامت و بیمه ها است، امکان ثبت نسخه های الکترونیکی یکی از اهداف گروه اکسیر شده است که با تلاش فراوان به آن دست یافته ایم.

با توجه به محدود بودن امکانات پزشک در روند ویزیت بیمار، ثبت نسخه الکترونیکی به صورت جداگانه در سامانه های بهداشت و درمان و تامین اجتماعی یکی از چالش هایی است که اکثر پزشکان با آن مواجه هستند.

نرم افزار اکسیر با طراحی و پیاده سازی یک پورتال یکپارچه نسخه الکترونیکی برای تمامی شرکت های بیمه، قادر است به پزشکان در رفع این مشکل کمک کند.

پزشکان گرامی علاوه بر استفاده از نرم افزار تحت ویندوز اکسیر با مزایای ذکر شده از امکان ثبت همزمان نسخه الکترونیکی بیمه اجتماعی و درمانی از طریق نسخه موبایل اکسیر تا

به صورت رایگان بهره ببرید.

رزرو آنلاین

با توجه به اینکه مراجعه حضوری به مطب ها و مراکز درمانی برای نوبت دهی اغلب هم برای بیماران و هم برای مطب چالش برانگیز است و سایت های نوبت دهی آنلاین نیز مانند سایر کسب و کارهای اینترنتی با هدف ارائه نوبت به بیماران و ارائه توصیه ها می باشند. ازدحام در مطب و یا بی توجهی به زمان انتظار مراجعین اغلب با نارضایتی و عدم بازگشت بیماران همراه بوده است، اما راه اندازی سامانه های آنلاین ثبت نام پزشک می تواند در این زمینه کمک شایانی به این قشر فرزانه داشته باشد.

از این رو با توجه به استقبال زیاد پزشکان و بیماران هنگام دریافت نوبت آنلاین از سایت های جلسات و یا از وب سایت شخصی پزشک، نرم افزار مدیریت مطب اکسیر نیز برای تنظیم مطب پزشکان در نگهداری سوابق و سوابق الکترونیکی فعالیت استفاده می شود. برای استفاده از این قابلیت در نرم افزار، یک ماژول زمان بندی آنلاین پیاده سازی کنید.

برخی از ویژگی های نرم افزار اکسیر:

 • 15 گیگ فضای ابری برای ذخیره اطلاعات بیمار اختصاص دهید
 • با استفاده از اپلیکیشن اکسیر اطلاعات پرونده بیمار را در خارج از مطب مشاهده کنید
 • مشاهده کلیه نوبت های بیماران از طریق سیستم های اینترنتی در نرم افزار نوبت دهی آنلاین
 • امکان ایجاد فرم های آزمون تخصصی از روی فرم
 • با سازمان های بیمه سلامت و اجتماعی تماس بگیرید
 • گواهینامه کلیه افراد کشور و امکان ارزیابی شایستگی
 • امکان تعریف کد سیامی برای اتصال به بیمارستان و درمانگاه
 • شرح حال بیمار را با قلم نوری ثبت کنید
 • فایل های بیمار را در یک فایل الکترونیکی آپلود کنید
 • ثبت نسخه های دارویی و پاراکلینیکی تا 50 مورد
 • اعلام تداخلات دارویی
 • از نسخه های مکرر داروها و خدمات پزشکی استفاده کنید تا در زمان صرفه جویی کنید و تجویز نسخه های الکترونیکی را آسان کنید
 • برای مشاهده نسخه، کد رهگیری را از طریق پیامک برای بیمار ارسال کنید
 • چاپ در نسخه الکترونیکی
 • دریافت و گزارش نسخه الکترونیکی داروخانه ها و مراکز پاراکلینیکی
 • گزارش بیمه روی فلاپی دیسک برای سایر بیمه ها

گروه نرم افزاری کلینیک اکسیر

راه های ارتباط با ما

گروه تلاش به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راهکارهای الکترونیکی سلامت برای تولید محصولات و خدمات جدید با تکیه بر استفاده از نیروهای متخصص و استفاده از جدیدترین متدولوژی های توسعه نرم افزار و اعتقاد به استفاده از فناوری های روز برای تسهیل درمان. رویه ها تجزیه و تحلیل جامع و توسعه EXIR (EXIR).

اکسیر به عنوان یک راه حل مفید برای مدیریت انواع مطب ها و کلینیک ها با جمع آوری اطلاعات بیماران در یک بیمارستان مناسب، این امکان را به پزشکان می دهد که در هر زمان به اطلاعات و سابقه بیماران خود دسترسی داشته باشند و امکان استفاده از گزارش های تحقیقاتی را نیز داشته باشند. اکسیر تفاوت شما با بقیه است.

شماره تماس: 02154109000

دیدگاهتان را بنویسید