موافقت علم الهدی با زنان برای ورود به استادیوم های فوتبال

بر اساس گزارش ها اعتدالامام جمعه مشهد گفت: مسئولان فوتبال باید برای تامین صندلی برای بانوان سالم به ورزشگاه ها بیایند. زنان باید محافظت شوند، که مانع از دیدن استادیوم فوتبال می شود.

سخنگوی مقام معظم رهبری در خراسان رضوی گفت: شایعه شده فیفا زنان را مجبور به تماشای مسابقات فوتبال کرده است. آیا شیطنت خارجی های غیرمذهبی و ضدانقلاب است که فیفا را تحریک می کنند وگرنه فیفا این کار را نمی کرد، حالا زنان از تماشای فوتبال محروم هستند و فقط به تلویزیون بسنده می کنند؟ این نظام اسلامی است و مسئولان فوتبال باید به ورزشگاه ها بیایند تا مکان هایی را برای حمایت از زنان فراهم کنند، نه اینکه از هیجانات مردی پرشور و هوشیار سوء استفاده کنند. زنان باید محافظت شوند، چه چیزی آنها را از دیدن استادیوم فوتبال باز می دارد، اما آنها باید محافظت شوند.

وی گفت: نهاد متولی توسعه ورزش قهرمانی در کشور مسئول ایجاد حراست از بانوان در فوتبال زنده است و باید این کار را انجام دهد. برادران و خواهران، ما نباید با دین دشمنی کنیم. این سخنان که مسلک بنده و امثال بنده را در فضای مجازی تحریف می کند و آنها را به این سو و آن سو مسخره می کند، ما که ترس و فداکاری در راه دین نداریم، الگوی ما نواب صفوی است ما پای همه چیز ایستاده ایم.

  بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

دیدگاهتان را بنویسید