مهدی: میزبان بازی پرسپولیس – هوادار در شورای تامین تعیین می شود/ برگزاری بازی با دو ورزشگاه سخت است.

18417 826 فقط خبر

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: اگر بتوانیم هفته هفتم را در میانه اردوی تیم ملی پشت سر بگذاریم در فاصله 15 هفته مانده به جام جهانی راهی جام جهانی می شویم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سهیل مهدی در حاشیه مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی جام جهانی ایران گفت: این موضوع را به فال نیک می گیریم. امیدوارم از امروز فوتبال کشورمان روزهای خوبی را تجربه کند و برای جام جهانی آماده شویم.

وی در خصوص اینکه هنوز برنامه های لیگ اعلام نشده است، گفت: طبق برنامه آقای اسکوچیچ هفته ششم تعطیلی داشتیم. می خواستیم هفته هفتم را در میانه اردوی او برای تیم هایی که تیم ملی ندارند اجرا کنیم، اما به دلیل تعداد بازیکنان ملی که به نظر می رسد تا این لحظه دعوت شده اند، تصمیم گرفتیم این هفته را در طول اردوی خود اجرا نکنیم. اردوی تیم ملی تا پایان روزهای هفته فیفا برای برگزاری هفتمین دوره این هفته بستگی به تصمیم نهایی اسکوچیچ دارد. اگر در میانه اردوی تیم ملی بتوانیم هفته هفتم را پشت سر بگذاریم، 15 هفته به مسابقات جهانی می رویم وگرنه 14 هفته می شود.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر آیا در صورت حضور کی روش در تیم ملی این برنامه تغییر می کند؟ وی تصریح کرد: اگر این همه «اگر» اتفاق بیفتد، «اگر» جدیدی ایجاد می شود و باید دید با برنامه ریزی ها چه می شود.

مهدی درباره اینکه بازی هوادار و پرسپولیس کجا برگزار می شود؟ وی گفت: این بازی طبق قانون و برنامه در پاس قوامین برگزار می شود. موضوع حضور تماشاگران و تایید ورزشگاه منوط به تصمیم هیات تامین استان است. در صورت اعلام، بازی در آنجا برگزار می شود، در غیر این صورت در ورزشگاه جایگزین اعلام می شود. همچنان منتظر اضافه شدن یک ورزشگاه جدید در تهران هستیم. اکنون سه تیم در پاس کاوامین به میدان می روند و تا چند روز دیگر وضعیت چمن این ورزشگاه مشخص می شود. ورود به مسابقات تنها با دو ورزشگاه بسیار سخت است. امیدوارم ورزشگاه تختی اضافه شود.

  آغاز پیش فروش 8 محصول خودروسازی ایران

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید