مهدی ترابی باز هم در خط حمله پرسپولیس فیکس شد! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، پرسپولیس در هفته سیزدهم لیگ برتر موفق شد مقابل تراکتورسازی پیروز شود و مهدی ترابی یکی از خوب های این تیم بود. سرخپوشان شماره 9 که پس از دو بازی روی نیمکت به ترکیب اصلی بازگشتند، این بار شرایط متفاوتی را تجربه کردند.

ترابی که بیشتر در سمت چپ خط هافبک به کار می رود، در دیدار مقابل تراکتورسازی در کنار عیسی القطر به عنوان مهاجم سایه به میدان رفت و عملکرد خوبی نیز داشت. ستاره پرسپولیس در این دیدار یک پاس گل زیبا به القطر داد و یک پنالتی هم برای تیمش گرفت که البته خودش این پنالتی را ناکام گذاشت. درخشش مهدی در پست جدید یحیی گل محمدی را امیدوار کرد و با توجه به مصدومیت عالیشاه و آماده نبودن عبدی، این احتمال وجود دارد که در دیدار مقابل پدیده هم ترابی نیز در همین پست از او استفاده شود.

ترابی با یک پاس گل برای القطر تعداد پاس گل ها را به 5 رساند تا به عنوان بهترین پاسور لیگ شناخته شود. او با این پاس گل از محسن آذرباد، دانیال اسماعیلی فر و سعید صادقی پیشی گرفت و به تنهایی در صدر گلزنان لیگ قرار گرفت.گفتنی است این اولین پاس گل ترابی برای القطر در لیگ جاری بود؛ اما در نهایت این تیم به عنوان اولین پاس گل ترابی برای القطر در لیگ برتر حضور داشت. او پیش از این دو بار برای عبدی، یک بار برای فرج و یک بار برای پاکدل گل کاشته است.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

  آفت سیگار کشیدن بر محیط زیست - اندیشه مدرن

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1242336

دیدگاهتان را بنویسید